INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

09:05 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Sensacyjna informacja! Już 2018 roku premier Netanyahu ujawnił plany Bejrutu z lokalizacjami baz Hezbollahu

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

W sieci pojawił się bardzo ciekawy materiał z 2018 roku. Wówczas premier Izraela Benjamin Netanyahu przemawiał w siedzibie ONZ. Podczas wystąpienia zaprezentował zdjęcia i dane izraelskich służb.

Izrael zrobi wszystko, by obronić się przed agresją Iranu – mówił we wrześniu 2018 roku w siedzibie ONZ premier Benjamin Netanyahu.

- reklama -

Na materiałach widać plan Bejrutu z zaznaczonymi trzema miejscami, w których – zdaniem izraelskich służb – przygotowywane były pociski kierowane, służące Hezbollahowi do uderzeń na Izrael.

W przypadku stolicy Libanu widać okolice lotniska w Bejrucie, oddalonego około 10 kilometrów od miejsca katastrofy (wybuch miał miejsce w porcie morskim).

Hezbollah celowo używa niewinnych mieszkańców Bejrutu jako ludzkich tarcz. Trzy z tych miejsc konwersji rakiet umieścili obok międzynarodowego lotniska w Bejrucie – mówił premier Izraela w ONZ.

- reklama -

Podczas wystąpienia premier Izraela zaprezentował również lokalizacje w Teheranie, gdzie zdaniem Izraela znajduje się tajny magazyn atomowy do przechowywania ogromnych ilości sprzętu i materiałów pochodzących z irańskiego tajnego programu broni jądrowej.

Źródło: MFA.GOV.IL

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x