INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:22 | piątek | 24.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kiedy papież Franciszek udzieli gejowskiego ślubu?

Czas czytania: 5 min.

Kartka z kalendarza polskiego

24 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Nie minął nawet miesiąc od śmierci Benedykta XVI, a Franciszek po raz kolejny dał środowiskom pederastów szerokie pole do interpretacji swoich słów i wykazywania, że trzymanie się wielowiekowego nauczania i stanowiska Kościoła, jest godne potępienia. Pozostaje tylko poczekać na to, kiedy Franciszek zarzuci na grzbiet tęczowy ornat i udzieli gejowskiego ślubu.

Umizgów papieża Franciszka do gejów ciąg dalszy. Właśnie udzielił wywiadu Associated Press i znowu zszokował katolików swoją wypowiedzią.

- reklama -

Oświadczył, że „Bycie osobą homoseksualną nie jest przestępstwem”. Homoseksualizm jest przestępstwem w państwach islamskich, co nie przeszkodziło Katarowi w zorganizowaniu mistrzostw świata w piłce nożnej przy utrzymaniu co do joty swego stanowiska w kwestii zakazu promocji LGBT w jakiejkolwiek formie. I świat na to poszedł. Papież oświadczył, że „Kościół katolicki powinien położyć kres tej „niesprawiedliwości”.   – Musi to zrobić –  oznajmił. W jaki sposób Kościół katolicki ma doprowadzić do zmiany prawa w muzułmańskich państwach, gdzie często sam jest prześladowany lub w muzułmańskiej kulturze, która nie akceptuje chrześcijaństwa, już nie powiedział. Nad tym, czy takie oświadczenia nie spowodują ataków na katolików czy szerzej – chrześcijan w krajach muzułmańskich, najwyraźniej nawet się nie zastanowił.

Potępieni za wierność Kościołowi

I byłoby pół biedy, gdyby tylko do tego się ograniczył, ale papież potępił biskupów, którzy „popierają przepisy penalizujące homoseksualność i dyskryminujące osoby o takiej orientacji”. Rzecz w tym, że katoliccy biskupi nie popierali nigdy przepisów penalizujących homoseksualizm, obowiązujących zazwyczaj w tych krajach, Kościół może się cieszyć, jeśli w ogóle może jawnie działać.

- reklama -

Co innego „dyskryminacja”, zwłaszcza według interpretacji tego pojęcia przez środowiska LGBTQitd. Ich zdaniem „dyskryminacją” jest np. brak zgody na związki małżeńskie, adopcję dzieci czy przyjmowanie pederastów do zakonów i seminariów. Tu przynajmniej część biskupów zajmuje stanowisko, zgodne z nauczaniem Kościoła, za co są atakowani przez gejowskie środowiska. Teraz do tych ataków dołączył papież oświadczając, że tacy duchowni powinni przejść proces nawrócenia i przyjąć osoby homoseksualne do Kościoła, podchodząc do nich „z czułością, jaką Bóg ma dla każdego z nas”.

Wszyscy jesteśmy dziećmi Boga, a Bóg kocha nas […] za siłę, z jaką walczymy o swoją godność –  powiedział Franciszek i w zasadzie pozostaje tylko poczekać, aż pederaści profanujący na swoich paradach krzyże czy atakujący kościoły oświadczą, że jedynie walczą o swoją godność, Bóg ich za te bluźnierstwa kocha, a winni są księża, którzy się na to nie godzą. Niemiecki “ksiądz”Wolfgang Rothe, który jawnie popiera gejowskie śluby i profanował moment Podniesienia robiąc sobie zdjęcie w kościele z lampką whiskey (zasłynął z zamieszania w gigantyczny homoseksualny skandal w jednym z seminariów i organizowania “pielgrzymek” do szkockich destylarni) z pewnością jest dumny z papieża. Zwłaszcza, że przecież to Rothe ciągał po niemieckich sądach ks. prof. Dariusza Oko za “homofobię”, którą była publiczna obrona stanowiska Kościoła odnośnie homoseksualizmu.

Wolfgang Rothe jako ksiądz błogosławi gejowskie pary i whiskey. Z pewnością spełnia standardy Franciszka jeśli chodzi o “czułość” wobec gejów.
Wolfgang Rothe

Rzecz w tym, że Kościół katolicki nie jest zamknięty dla gejów, natomiast nie dopuszcza do udzielania sakramentów aktywnym gejom, tak samo zresztą jak osobom rozwiedzionym i żyjącym w nowych związkach czy w ogóle pozostającym w stanie grzechu. Nie ma w tym żadnej dyskryminacji. Natomiast prawo kanonicznie nie dopuszcza przyjmowania pederastów do seminariów (tak samo jak rozwodników) czy udzielania gejowskich ślubów, co akurat te środowiska uważają za dyskryminację i co chcą zmienić. Franciszek właśnie im przytaknął. A przynajmniej dał możliwość wysuwania takiego stwierdzenia. Czyżby papież dał właśnie do zrozumienia, że akceptuje praktyki niektórych niemieckich czy belgijskich duchownych błogosławiących w kościołach homoseksualne pary na “ceremoniach” zastępujących udzielanie im ślubów? Że podoba mu się wieszanie na świątyniach gejowskich flag? Że zgadza się z “księdzem” Rothe?

- reklama -

Zmiana zdania?

Jeszcze w 2021 roku Franciszek wydał dekret, w którym zapisał, że Kościół nie może błogosławić związków osób tej samej płci, „ponieważ Bóg nie może błogosławić grzechu”. Ale wtedy żył jeszcze papież Benedykt XVI i najwyraźniej Bergoglio jednak czuł przed nim respekt i bał się zająć jawnie pro-gejowskie stanowisko. Nie minął nawet miesiąc od śmierci Benedykta XVI, a Franciszek po raz kolejny dał środowiskom pederastów szerokie pole do interpretacji swoich słów i wykazywania, że trzymanie się wielowiekowego nauczania i stanowiska Kościoła, jest godne potępienia.

Nic dziwnego, że coraz więcej jest głosów zastanawiających się, kiedy Franciszek zarzuci na grzbiet tęczowy ornat i udzieli gejowskiego ślubu. Pozostaje tylko jedno pytanie – jaki Kościół chce budować papież Franciszek – Boży czy gejowski?

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
grom52
26.01.2023 18:29

Pan Bóg musiał być naprawdę bardzo zajęty, że dopuścił do wyboru na Papieża takiego lewackiego żałosnego pajaca.

wilk syty
26.01.2023 18:49

wyraznie teczowe pedzle chca wkurwic ludziska i zmusic w delikatny sposob by ich wyperdolic z kosciola..

Ewa-Maria
29.01.2023 19:39

Franciszek to największa zakała KK.

Wprost
15.02.2023 17:09

Tyle tylko że prawo wiary od kilkuset lat do dziś zabrania uczestnictwa we wszelakiego rodzaju życiu kościoła katolickiego chociażby masonerii.Tyle tylko że masonami są najwyżsi dostojnicy kościelni a masoni od dziesiątęk lat są chowani w kryptach a msze pogrzebowe z ich udziałem to wprost obraza wiary.Taki jest dziś obraz hierarchii kościoła Franciszka dokładnie jak ryby zepsutej od głowy

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Izrael znowu napluł na swoje ofiary

Izrael „ukarał” żołnierzy, według niego (bo prawdy przecież nie znamy) „zamieszanych” w atak na konwój humanitarny, w którym zginęło...

Przeczytaj jeszcze to!

4
0
Podziel się z nami swoją opiniąx