INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

20:49 | wtorek | 28.11.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Lekarze USA przeciw gender

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

28 listopada

Cud czy świetna taktyka? A może jedno i drugie

18 listopada 1655 To był jeden z większych błędów Szwedów i zarazem jeden z bardziej znanych momentów historii Polski. Pomimo licznych wysiłków, nawet komuniści nie...

Koniecznie przeczytaj

“Zmiana wyglądu fizycznego nie oznacza zmiany płci biologicznej” przypomina  Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy i Chirurgów (AAPS). Organizacja ostrzega, przed “zasadniczo nieodwracalnymi” długoterminowymi skutkami zmiany płci dzieci i dorastających, u których “rozwój mózgu nie jest w pełni zakończony.”  

Powszechnie szanowana za wiarygodność organizacja zawodowa zrzeszająca lekarzy wszelkich specjalności, zwraca uwagę na rozwijający się lawinowo “przemysł” oferujący kuracje pod reklamowym hasłem “płeć na żądanie”. Procedury stosowane przez kliniki zmiany płci, takie jak: środki blokujące dojrzewanie, hormony płciowe oraz zabiegi chirurgicznej kastracji i usunięcie piersi mogą kończyć się sterylizacją. W wielu przypadkach wymagają też przez całe życie opieki medycznej, chirurgicznej i psychologicznej. 

- reklama -

Stowarzyszenie AAPS zaleca lekarzom i pracownikom medycznym, aby sprzeciwiali się “nakłanianiu i zmuszaniu do uczestnictwa w procedurach, do których mają zastrzeżenia etyczne lub naukowe, lub które ich zdaniem zaszkodziłyby pacjentowi.”

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa-Maria
03.03.2023 18:26

W Polsce gdyby taki sprzeciw powstał przeciw gender to raban byłby na cały eurokołchoz.

wilksyty
04.03.2023 06:09

ci “zmieniacze” maja w dupie pacentow…….Tu sie liczy mamona

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Czy Andrzej Duda wykorzysta szansę?

W ostatnich 8 latach prezydent Andrzej Duda kilkakrotnie boleśnie zawiódł. W ciągu kolejnych dwóch lat ma możliwość zrehabilitować się...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx