INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:01 | niedziela | 26.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Lekarze USA przeciw gender

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

26 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

“Zmiana wyglądu fizycznego nie oznacza zmiany płci biologicznej” przypomina  Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy i Chirurgów (AAPS). Organizacja ostrzega, przed “zasadniczo nieodwracalnymi” długoterminowymi skutkami zmiany płci dzieci i dorastających, u których “rozwój mózgu nie jest w pełni zakończony.”  

Powszechnie szanowana za wiarygodność organizacja zawodowa zrzeszająca lekarzy wszelkich specjalności, zwraca uwagę na rozwijający się lawinowo “przemysł” oferujący kuracje pod reklamowym hasłem “płeć na żądanie”. Procedury stosowane przez kliniki zmiany płci, takie jak: środki blokujące dojrzewanie, hormony płciowe oraz zabiegi chirurgicznej kastracji i usunięcie piersi mogą kończyć się sterylizacją. W wielu przypadkach wymagają też przez całe życie opieki medycznej, chirurgicznej i psychologicznej. 

- reklama -

Stowarzyszenie AAPS zaleca lekarzom i pracownikom medycznym, aby sprzeciwiali się “nakłanianiu i zmuszaniu do uczestnictwa w procedurach, do których mają zastrzeżenia etyczne lub naukowe, lub które ich zdaniem zaszkodziłyby pacjentowi.”

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa-Maria
03.03.2023 18:26

W Polsce gdyby taki sprzeciw powstał przeciw gender to raban byłby na cały eurokołchoz.

wilksyty
04.03.2023 06:09

ci “zmieniacze” maja w dupie pacentow…….Tu sie liczy mamona

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Premier Japonii w Kijowie

Z niespodziewaną wizytą do Kijowa przybył dzisiaj rano szef japońskiego rządu Fumio Kiszida. Japońska telewizja NTV pokazała lądowanie samolotu...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx