INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

16:21 | poniedziałek | 30.01.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

W BBC coś drgnęło? Stacja podała informację o skutku szczepienia na Covid-19

Czas czytania: 3 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 stycznia

Kogo nie pokonał „generał mróz”?

25-27 stycznia 1915 r. Mówi się, że Rosji zawsze pomaga „generał mróz”, dzięki czemu klęską skończyły się wyprawy na ten kraj zarówno Napoleona jak i...

Koniecznie przeczytaj

BBC po raz pierwszy poinformowało swoich odbiorców, że zaszczepienie się na Covid-19 może być ostatnim zabiegiem medycznym w życiu zaszczepionego.

Przez całe miesiące po wprowadzeniu szczepionek na Covid-19 obowiązywała narracja w myśl której: wynalezione w ekspresowym tempie szczepionki były dokładnie przebadane, całkowicie bezpieczne i skuteczne w 99 procentach oraz zatrzymywały transmisję koronawirusa, więc pandemię dałoby się pokonać przy zaszczepieniu co najmniej 75 proc. populacji na całym globie, zaszczepić należało się by chronić „babcię, dziadka i schorowanych rodziców”, nieszczepiący się „mieli krew na rękach”, szczepionki nie miały żadnych skutków ubocznych, albo bardzo rzadkie i niegroźne.

- reklama -

W kolejnych miesiącach skuteczność i szczepionkowa ochrona systematycznie spadały, okazało się, że szczepionki nie są należycie przebadane, a w przypadku ochrony przed transmisją koronawirusa takich badań przed wprowadzeniem szczepionek nie było wcale, długoterminowe skutki podawania szczepionek dopiero poznamy, szczepionki znacząco zwiększają ryzyko zaplenia mięśnia sercowego i powodują powstawanie zakrzepów częściej niż głosiły ich ulotki.

Chociaż podawanie prawdy o szczepionkach i szczepieniach wciąż jest blokowane, skala ich szkodliwości jest tak duża, że te same media, które miesiącami zalecały ich podawanie, zaczynają podawać też informacje o skutkach szczepień. Tych prawdziwych.

Bezpośredni skutek zaszczepienia

- reklama -

W ten sposób BBC po raz pierwszy poinformowało swoich odbiorców, że zaszczepienie się na Covid-19 może być ostatnim zabiegiem medycznym w życiu zaszczepionego. Stacja opisała przypadek 27-letniego mężczyzny, podając wprost, że – według koronera – zmarł on z powodu skrzepu krwi, który był „bezpośrednim rezultatem” przyjęcia szczepionki AstraZeneca.

27-letni Jack Last ze Stowmarket w Wielkiej Brytanii cieszył się dobrym zdrowiem i pełną sprawnością. Zdrowy, młody mężczyzna zaszczepił się na Covid-19 30 marca 2021 roku. Tydzień później został przyjęty do szpitala z powodu silnych bólów głowy, połączonych z nudnościami. Badanie z 10 kwietnia wykazało zakrzepicę zatoki żylnej mózgu (CVST). Zmarł 10 dni później.

Stacja podała, że tydzień po tym, jak Jack Last przyjął szczepionkę, w Wielkiej Brytanii osobom poniżej 30. roku życia zaczęto podawanie „alternatywnego preparatu”. Przyczyną zmiany były dowody łączące szczepionkę firmy AstraZeneca z „z rzadkimi zakrzepami krwi”.

- reklama -

Na wszelki wypadek BBC podało, że ciągle ryzyko zakrzepów jest niższe niż powikłań po koronawirusie, chociaż trudno o stosowne badania pod tym kątem. Tymczasem w mediach powracają informacje o niespodziewanych zgonach młodych, zdrowych, wysportowanych osób, które nagle zaczęły umierać na zapalnie mięśnia sercowego, zawały czy z powodu zakrzepicy „spowodowanej kilkugodzinnym lotem samolotem”.

Na uczciwe postawienie sprawy w ogólnoświatowych mediach przyjdzie pewnie jeszcze poczekać, tym niemniej podanie przez BBC po raz pierwszy informacji o śmierci z powodu zaszczepienia na Covid-19 dowodzi, że skala zjawiska musi być duża i że – być może – powoli szykowana jest zmiana narracji. Czyżby ktoś zdecydował o przełożeniu wajchy? Tylko co mają zrobić ci, którzy w szczepienia uwierzyli?

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa-Maria
03.01.2023 21:54

Film ,, Umarł nagle,, polecam.

Maniek
23.01.2023 20:19

Dziękuję Redakcji za informację*Ta informacja może wydawać się … pocieszająca, ale ja nie dam się NATO … nabrać owemu BBC*Naprzód należałoby spróbować dojść , KTO jest właścicielem strategicznym BBC, a po stwierdzeniu FAKTU spróbowałbym odpowiedzieć na pytanie…”jaki obecnie jest CEL właściciela, puszczenia takiej informacji, w tym medium do … “ludu”… *Osobiście uważam, że bynajmniej nie chodzi o to, aby wyprowadzić oszukanych / zmanipulowanych z MATRIXU plan-demonicznego …*Z zasady NIE UFAM ŻADNYM mediom maistreemowym, bo ostatnie lata plan-damonicznie pokazały śmiertelnie złe owoce ich działalności…a przecież jest Gdzieś napisane , że “po owocach poznaje się drzewo…” i temu zaprzeczyć się nie da…

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Szczepionki, czyli jak zostać miliarderem

Jak się okazuje, cena szczepionek na koronawirusa stale rośnie. Nieprzebadane szczepionki, są coraz droższe. A kontrakty tak ułożone, że...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx