INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

11:18 | poniedziałek | 22.06.2026

© 2020-2026 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

USA rozpoczęły modernizację obrony cybernetycznej

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 czerwca

300 ocalonych

20/21 maja 1945 Armia Berlinga nie weszła jeszcze do gruzów Warszawy, a w podwarszawskim Rembertowie NKWD założyło obóz dla osób wywożonych do ZSRR. Teren obozu...

Koniecznie przeczytaj

Biały Dom uruchamia trwającą 100 dni kompleksową modernizację ochrony infrastruktury Stanów Zjednoczonych przed atakami cybernetycznymi, informuje Głos Ameryki.

Projekt ma poprawić sieciowe zabezpieczenia oraz federalną zdolność wykrywania i przeciwdziałania zagrożeniom cybernetycznym.

- reklama -

Biały Dom nazwał  swoje działania ofensywnymi. Pomogą właścicielom i operatorom wzmocnić bezpieczeństwo najważniejszych obiektów.

– Jest to skoordynowany wysiłek Departamentu Energii oraz Agencji ds. Cyberbezpieczeństwa i Infrastruktury – oświadczyła rzeczniczka Rady Bezpieczeństwa Narodowego Emily Horne.

– Zbudujemy systemy odpierania wrogich ataków przeciwko narodowym, w tym gospodarczym interesom Stanów Zjednoczonych – dodała.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne kłamstwo o ekshumacjach na Ukrainie

Nie było, nie ma i prawdopodobnie nie będzie żadnych ekshumacji ofiar ukraińsko-niemieckiej zbrodni ludobójstwa w Hucie Pieniackiej - Panie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx