INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:51 | wtorek | 23.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Trzaskowski wyrzuca Media Narodowe z lokalu! Redakcja została zmuszona do zawieszenia działania

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Decyzją prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, redakcja Mediów Narodowych oraz Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, muszą opuścić lokal należący do miasta. Redakcja telewizji MN, została zmuszona do przełożenia swojej ramówki.

Sprawa lokalu Mediów Narodowych ciągnie się od marca.

- reklama -

Podmioty, które wynajmują lokale od miasta, muszą przestrzegać klauzul antydyskryminacyjnych. To stowarzyszenie nosi znamiona dyskryminacji – mówiła w marcu Aldona Machnowska, wiceprezydent Warszawy.

– W tym momencie redakcja portalu pracuje zdalnie, ale produkcję materiałów wideo musieliśmy wstrzymać do czasu zaadoptowania nowego studia nagrań – mówi wiceprezes stowarzyszenia i dyrektor zarządzający Tomasz Kalinowski.

Na okres przeprowadzki, remontu i dostosowania nowego studia wstrzymujemy emisję naszej ramówki. W naszym najnowszym materiale pokazujemy jak wyglądały dotychczasowe warunki w jakich pracowaliśmy i gdzie teraz będziemy tworzyć dla Was niezależne media. Zapraszamy do obejrzenia! – poinformowano w mediach społecznościowych należących do Mediów Narodowych.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

ZBRODNIA NIEUKARANA

Uświadommy sobie, że ludzie odpowiedzialni za polityczny flirt z Putinem wrócili właśnie do władzy i służb specjalnych. Trzeba być kimś zupełnie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx