INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:35 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ciasno we łbie, przestronno w gębie

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najsłynniejszy polski krzyż

19 sierpnia 1901 r. Ten krzyż to symbol. Tatr. Wiary górali. Poświęcenia. Polski. Nawet Niemcy i stalinowcy nie odważyli się podnieść na niego ręki.  Na pomysł...

Koniecznie przeczytaj

Ciężko jest pisać krytycznie o osobie tak doświadczonej przez życie jak Janina Ochojska. Nie dość, że od wczesnego dzieciństwa jest dotknięta kalectwem, to jeszcze na dodatek w 2019 r. w trakcie kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego ogłosiła, że choruje na raka piersi. Już jako eurodeputowana, która dostała się do PE z rekomendacji Platformy Obywatelskiej, ogłosiła swoje zwycięstwo w walce z rakiem i od tamtej pory stopniowo i coraz częściej wpisywała się na listę donosicieli szkalujących Polskę. Niestety nie może liczyć na taryfę ulgowa osoba, która wygaduje niestworzone głupoty i coraz częściej wpisuje się w propagandę Putina i Łukaszenki. Jeszcze przed atakiem hybrydowym na polską granicę Ochojska tak skomentowała zakup przez Polskę czołgów Abrams:
– Kogo mają odstraszyć te Abramsy? Czyżby ktoś kwestionował naszą granicę na wschodzie? Czy nie bardziej potrzebujemy dobrze opłacanych pielęgniarek w szpitalach?
Teraz, kiedy ta według niej tak niezwykle bezpieczna granica na wschodzie została zaatakowana, Ochojska wystąpiła w obronie nasłanych przez Łukaszenkę migrantów mówiąc na antenie TVN24:
– Nie wiemy, kim były te osoby, które rzucały kamienie. Ale nawet jeśli to byli uchodźcy, to od czasu Usnarza ci ludzie mogli po prostu stracić nerwy.
Według niej:
– Granicy nie trzeba bronić, bo nikt jej nie atakował.

Dodała jeszcze, że rzucanych kamieni: nie było znowu tak wiele. Idąc tym godnym idiotki tropem rozumowania, można jeszcze dodać, że rannych funkcjonariuszy i żołnierzy strzegących polskiej granicy jest znacznie mniej niż tych rzucanych kamieni, więc o co cały ten hałas? Czekam aż Ochojska stwierdzi, że 13 listopada 2015 r. wywodzący się ze środowisk migrantów islamscy terroryści mieli prawo stracić nerwy i zabić w Paryżu 137 osób, a ranić ponad 300. W końcu tych ofiar nie było tak wiele, skoro Paryż liczy ponad 2 miliony mieszkańców. Nie ma niestety wielkich nadziei na to, że Janina Ochojska ogłosi kiedyś zwycięstwo w walce z własną głupotą. Póki co, jak mówi przysłowie:
Ciasno we łbie, przestronno w gębie.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bruksela przypomina – zimno konserwuje…

W kultowym  „Misiu” Polakom „serce” przypominało „piechotą zdrowiej”. W Unii Breton przypomina „zimno konserwuje”. Są już nowe zalecenia na jesień...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx