INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:59 | wtorek | 18.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ciasno we łbie, przestronno w gębie

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

Ciężko jest pisać krytycznie o osobie tak doświadczonej przez życie jak Janina Ochojska. Nie dość, że od wczesnego dzieciństwa jest dotknięta kalectwem, to jeszcze na dodatek w 2019 r. w trakcie kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego ogłosiła, że choruje na raka piersi. Już jako eurodeputowana, która dostała się do PE z rekomendacji Platformy Obywatelskiej, ogłosiła swoje zwycięstwo w walce z rakiem i od tamtej pory stopniowo i coraz częściej wpisywała się na listę donosicieli szkalujących Polskę. Niestety nie może liczyć na taryfę ulgowa osoba, która wygaduje niestworzone głupoty i coraz częściej wpisuje się w propagandę Putina i Łukaszenki. Jeszcze przed atakiem hybrydowym na polską granicę Ochojska tak skomentowała zakup przez Polskę czołgów Abrams:
– Kogo mają odstraszyć te Abramsy? Czyżby ktoś kwestionował naszą granicę na wschodzie? Czy nie bardziej potrzebujemy dobrze opłacanych pielęgniarek w szpitalach?
Teraz, kiedy ta według niej tak niezwykle bezpieczna granica na wschodzie została zaatakowana, Ochojska wystąpiła w obronie nasłanych przez Łukaszenkę migrantów mówiąc na antenie TVN24:
– Nie wiemy, kim były te osoby, które rzucały kamienie. Ale nawet jeśli to byli uchodźcy, to od czasu Usnarza ci ludzie mogli po prostu stracić nerwy.
Według niej:
– Granicy nie trzeba bronić, bo nikt jej nie atakował.

Dodała jeszcze, że rzucanych kamieni: nie było znowu tak wiele. Idąc tym godnym idiotki tropem rozumowania, można jeszcze dodać, że rannych funkcjonariuszy i żołnierzy strzegących polskiej granicy jest znacznie mniej niż tych rzucanych kamieni, więc o co cały ten hałas? Czekam aż Ochojska stwierdzi, że 13 listopada 2015 r. wywodzący się ze środowisk migrantów islamscy terroryści mieli prawo stracić nerwy i zabić w Paryżu 137 osób, a ranić ponad 300. W końcu tych ofiar nie było tak wiele, skoro Paryż liczy ponad 2 miliony mieszkańców. Nie ma niestety wielkich nadziei na to, że Janina Ochojska ogłosi kiedyś zwycięstwo w walce z własną głupotą. Póki co, jak mówi przysłowie:
Ciasno we łbie, przestronno w gębie.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ustawa albo śmierć! Niedzielski grozi PiS dymisją

Adam Niedzielski ma grozić premierowi złożeniem dymisji. Do zamieszania odniósł się rzecznik rządu. Według dziennikarzy radia RMF minister zdrowia Adam...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x