INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:21 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Jacek Kurski: Dzięki mnie TVP stała się narracyjnym bastionem polskiej racji stanu!

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Roczniki, czyli kroniki słynnego Królestwa Polskiego

19 maja 1480 r. To najbardziej znany polski kronikarz. Mało kto jednak wie, że był także znakomitym geografem, dyplomatą i nauczycielem. 18 maja 1480 r....

Koniecznie przeczytaj

Prezes TVP udzielił wywiadu, w którym odniósł się do ataków gazety swojego brata. Podsumował też swój dorobek w państwowej telewizji.

Jacek Kurski jest pod nieustannym ostrzałem „Gazety Wyborczej”, którą kieruje jego brat Jarosław. Prezes TVP udzielił wywiadu braciom Karnowskim, a w rozmowie odniósł się do ataków i podsumował swoje osiągnięcia.

- reklama -

– Oszustwo Onetu, „Gazety Wyborczej” i innych strumieni kłamstwa polega na tym, że mój test PCR z 13 grudnia traktują jako początek choroby, w sytuacji kiedy to był już jej koniec. A izolację, którą w związku z tym należy liczyć przed tą datą, bezczelnie liczą po niej – zauważa Kurski.

– Warto wyjaśnić rzecz dla tej sprawy fundamentalną (ta wiedza nie jest powszechna, sam tego nie widziałem): testy PCR wykazują śladowe ilości wirusa jeszcze przez wiele miesięcy po przebytej chorobie – zaznacza.

Podsumowując swoją prezesurę w TVP Kurski przekonuje, że dzięki niemu państwowa telewizja stała się bastionem polskiej racji stanu.

- reklama -

– Najważniejsze było przełamanie zaraz na początku mojej prezesury monopolu informacyjnego obozu III RP. TVP stała się narracyjnym bastionem polskiej racji stanu, co w sytuacji jednostronnego i kłamliwego przekazu zaangażowanych w spór polityczny licznych mediów, często należących do zagranicznego kapitału, stało się jedyną możliwą w praktyce formą uratowania elementarnego pluralizmu, a tym samym demokratycznego wyboru Polaków – przekonuje Kurski.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

4 KOMENTARZE

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Kat na Lemingi
17.01.2022 09:24

No, wreszcie na coś przydaje się moja plazma 65 cali 😉
Obraz TVP jest na najwyższym poziomie, a ja już myślałem, że mnie oszukali co do jakości obrazu Plazmy Panasonica. Gdyby jeszcze nie ta prądożerność 🙁
I treść też jest wreszcie na poziomie w porównaniu z POlszmatem i TVN Lemigrad, gdzie lecą same powtórki starych filmów kupowane za grosze.

Dzięki panie Jacku.

Kat na Lemingi
17.01.2022 09:38

Wreszcie Netia przestała zaniżać (w kablówce) parametry jakości obrazu TVP i przesterowywać dźwięk, by dawał efekt warczenia w głośnikach na wysokich tonach. Położyli światłowód.

Jakość obrazu w TVP jest super, w pierwszej chwili to nawet zacząłem regulować jego parametrami, bo wydawał się zbyt ciemny, a to tylko nasycenie kolorów wzrosło.

A treści? Jeśli nie chce oglądać po raz kolejny Hobbita, Szklanej Pułapki i Kevina samego w domu oraz LGBT+, to przełącz na TVP i zobacz trochę nowej patriotycznej treści i drugiej strony bieżących informacji. Pluralizm jest dobry.

mac
16.01.2022 17:56

Dzięki tobie pajacu, rzygać się chce patrząc na telewizor, nawet wyłączony !

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Zamordyzm po włosku, czyli skutki odmowy zaszczepienia  

Włoskie władze otwierają kraj dla turystów i jednocześnie ściskają łapą za gardło własnych obywateli. Co prawda włoskie władze przyznały, że...

Przeczytaj jeszcze to!

4
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x