INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

06:55 | poniedziałek | 16.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Prawica przejmuje Parlament Europejski? Konserwatywna europosłanka została nową przewodniczącą!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

16 maja

Rozkaz wykonania zbrodni – rabunku polskich dzieci

Środa, 15 maja 1940 r. To była zbrodnia z premedytacją. Zaplanowana i oparta o dokładne wytyczne. W ramach jej realizacji Niemcy zrabowali Polsce to, co...

Koniecznie przeczytaj

Europosłanka Roberta Metsola została wybrana nową przewodniczącą Parlamentu Europejskiego. Znienawidzona przez lewicę konserwatywna deputowana z Malty jest przeciwniczką aborcji.

Roberta Metsola, europosłanka z Malty, została nową przewodniczącą Parlamentu Europejskiego. Metsola zastąpi na tym stanowisku Davida Sassoliego, który zmarł w wyniku poważnych komplikacji związanych z działaniem układu odpornościowego.

- reklama -

Metsola została wybrana na nową szefową PE w dniu swoich 43. urodzin. Jest trzecią w historii kobietą, która pokieruje pracami Parlamentu Europejskiego.

Metsola weszła do parlamentu z list maltańskiej Partii Narodowej. Z wyboru konserwatywnej deputowanej nie cieszy się europejska lewica.

Roberta Metsola jest bowiem przeciwniczką aborcji. Jest najmłodszą osobą w historii, która pokieruje pracami Parlamentu Europejskiego.

- reklama -

Do Parlamentu Europejskiego Metsola dostała się po raz pierwszy w 2013 roku. Wiceprzewodniczącą PE została w 2020 roku, po tym jak irlandzka europarlamentarzystka, Mairead McGuinness, weszła w skład Komisji Europejskiej.

Za powołaniem Metsoli na stanowisko szefowej PE zagłosowało 458 z 616 europarlamentarzystów, którzy uczestniczyli w głosowaniu.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Adolfina
19.01.2022 00:25

wreszcie przepędzą tych lewaków

aniloek
18.01.2022 20:09

kit

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Najnowszy plan dla Unii Europejskiej – zakaz jedzenia mięsa i nabiału oraz hodowli wszelkich zwierząt

Według najnowszych projektów obywatele państw członkowskich Unii mają żywić się „szczawiem i mirabelkami”, nosić łapcie i zostać objęci zakazem...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x