INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:42 | poniedziałek | 20.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zełenski – najbardziej wpływowy Żyd na świecie

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

„Jerusalem Post” opublikował ranking, w którym pierwsze miejsca zajęli politycy z różnych państw, będący Żydami. Otwiera go prezydent Ukrainy.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zajął pierwsze miejsce na liście 50 najbardziej wpływowych Żydów na świecie w 2022 roku w rankingu izraelskiego dziennika „Jerusalem Post”. Przy okazji został nazwany, przez ten znany z antypolonizmu i produkowania kłamstw na temat Polski dziennik, „światową ikoną”.

- reklama -

„Najpierw uważano go za ciekawostkę (…), bo zanim został prezydentem Ukrainy, grał prezydenta w sitcomie. Jednak inwazja Rosji na jego kraj w lutym popchnęła go w światło reflektorów i postawiła przed próbą, przed jaką stanęło niewielu przywódców współczesnego świata” – podał dziennik w swym niedzielnym wydaniu.

„Jerusalem Post” zwrócił uwagę na skuteczność Żeleńskiego, ale także na jego „wytrwałość i odwagę”. Dodał, że „osaczony przywódca zmienił światowy porządek w sposób niewidziany od upadku żelaznej kurtyny (…), jednocząc niemal cały zachodni świat przeciwko Rosji”.

„Podczas gdy dalej przewodzi walce Ukrainy przeciw Rosji w wojnie, która wstrząsnęła światowymi rynkami energii i żywności i zbudziła Europę ze względnie komfortowej i spokojnej egzystencji, Zełenski jest jednym z najbardziej wpływowych ludzi w dzisiejszym świecie i kropka, nie tylko najbardziej wpływowym Żydem świata” – podsumował izraelski dziennik.

- reklama -

Drugie miejsce zajął pospolity kłamca i zajadły antypolonita – premier Izraela Jair Lapid, a podium zamyka francuska premier Elisabeth Borne. W pierwszej ósemce uplasował się sekretarz stanu USA Antony Blinken.

Żydzi żądzą światem?

Warto zwrócić uwagę, że wszyscy wyżej wymienieni zajmują najwyższe państwowe stanowiska, większość poza Izraelem, ale wskazanie, że „Żydzi żądzą światem”,  choć izraelska gazeta sama to sugeruje, zostałoby skwitowane jako antysemityzm. O dziwo, do pierwszej pięćdziesiątki nie trafili przedstawiciele biznesu, co można zrozumieć, jako swego czasu „przeniesienie ciężaru” władzy z pieniędzy na politykę.

- reklama -

Pełną listę można zobaczyć TUTAJ.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
AMBROGIO
27.09.2022 10:53

Szkoda , że Jerusalem Post
” zapomniał ” o bardzo śmierdzącym fakcie :
Ukraina to państwo faszystowskie gloryfikujace
morderców Polaków i Żydów …

Polak
04.10.2022 06:10

Teraz czas na opublikowanie rankingu polityków na świecie, którzy są na usługach Żydów. Oczywiście od najbardziej posłusznego do najlichszego w posłuszeństwie.

Paweł Kopeć
14.10.2022 12:05

Spokojnie, tyle że Izrael to popiera obecną bolszewicką, leninowską i radziecką Rosję/kreml tow. Putina z kgb/fsb/gru jak ZSRR tow. Stalina, nkwd, rewolucja październikowa, czyli nihilizm, destrukcję, bandytyzm, wojnę nienawiść, antychrześcijaństwo/antykatolicyzm, mordowanie ludzi, bombardowanie ludzi, exterminację i nowy holokaust Ukrainy i Ukraińców AD 2022 jak kiedyś wielokrotnie było z Polakami, Rzeczpospolitą…

polko
22.10.2022 22:35

I w co tu wierzyc Polsko?kt mowi prawde a kto nie?

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Tylko jego brakowało!

Rosja to jednak stan umysłu. Odbudowując imperialną potęgę postanowiła odwołać się do swego najbardziej znanego przywódcy - Józefa Wissarionowicza....

Przeczytaj jeszcze to!

4
0
Podziel się z nami swoją opiniąx