INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

16:36 | poniedziałek | 30.01.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Unijne szambo znowu wybiło

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 stycznia

Kogo nie pokonał „generał mróz”?

25-27 stycznia 1915 r. Mówi się, że Rosji zawsze pomaga „generał mróz”, dzięki czemu klęską skończyły się wyprawy na ten kraj zarówno Napoleona jak i...

Koniecznie przeczytaj

Unijne “elity” chętnie pouczają Polskę w kwestii praworządności, podczas gdy same mają na koncie działalność przestępczą. I nie chodzi tylko o Evę Kaili, ale np. o szemraną osobę Moniki Hohlmeier, która była przysłana od polski celem kontroli wydawania unijnych pieniędzy.

“Szefowa Parlamentu Europejskiego Roberta Metsola, otwierając 12 grudnia sesję w Strasburgu, zmarszczyła groźnie brwi i zapowiedziała rozpoczęcie procedury odwołania wiceprzewodniczącej PE Evy Kaili zatrzymanej kilka dni temu pod zarzutem korupcji. Oczywiście, jak to w tym lewacko-liberalnym szemranym towarzystwie bywa, wyprężyła swoją mężną kobiecą pierś, tupnęła nóżką i powiedziała z patosem, że: – Zaatakowano Parlament Europejski, zaatakowano europejską demokrację. Ale jazda! Koń by się uśmiał. Co prawda nazajutrz Eva Kaili została odwołana, ale nie przesłoni to prawdy, że cała ta unijna zdegenerowana banda tonie po uszy w korupcji i nie potrafi wyzbyć się tej sztucznej wzniosłości, która dla normalnego człowieka staje się czymś nie do zniesienia”, pisze w “Warszawskiej Gazecie” red. Mirosław Kokoszkiewicz.

- reklama -

Przypomina gigantyczny skandal, ujawniony przez dziennik „Libération”, który „w serii artykułów ujawnił proceder handlu wpływami i nieuczciwe praktyki, których dopuszczali się sędziowie TSUE, urzędnicy KE i politycy Europejskiej Partii Ludowej (EPL)”.

Okrywa też mroczne oblicze przewodniczącej Komisji Kontroli Budżetowej PE Moniki Hohlmeier, przybyłej do Polski latem tego roku „z misją, której celem było zbadanie uczciwości i transparentności procedur przy wydawaniu przez Polskę unijnych pieniędzy”. Rzecz w tym, że pani Hohlmeier ma na swoim koncie np. fałszowanie wyborów czy udział w ustawionym unijnym kontrakcie na maseczki.

O tych i innych „smaczkach” unijnych elit czytaj w artykule Mirosława Kokoszkiewicza w „Warszawskiej Gazecie” i na stronie www.warszawskagazeta.pl

- reklama -

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
grom52
22.12.2022 19:19

Niewyjaśnione afery euroburdelu :
Afera tytoniowa
Afera Uber Files
Handel wpływami – TSUE, KE, EPL, Karel Pinxten, lobbyści oraz balangi i polowania na zamku Chambord.
Afera szczepionkowa Bourla-Leyen
Afera ze szmalem za lobbing na rzec

… coś przeoczyłem

grom52
22.12.2022 19:26

Niewyjaśnione afery euroburdelu :
Afera tytoniowa
Afera Uber Files
Handel wpływami – TSUE, KE, EPL, Karel Pinxten, lobbyści oraz balangi i polowania na zamku Chambord.
Afera szczepionkowa Bourla-Leyen
Afera ze szmalem za lobbing na rzecz Kataru
I ciąg dalszy – jestem o tym przekonany – wkrótce nastąpi …

Burmistrzowa
23.12.2022 11:46

Hej, hej PIS-iorki zostaliście oszukani fałszywą nazwą KPO – Krajowy Plan Odbudowy.
Dlaczego stroną negocjacji był Timmermans contra Sęk?

Bo to jest Krajowy Plan Transformacji “FitFor55” ukryty pod fałszywą nazwą – a sprawa Sądów jest zasłoną dymną dla mas idiotów i Lemingów.

POczytajcie to sobie Lemingi w niemieckim ONECIE – businessinsider.com.pI /Nowe podatki i polski satelita. Zobacz, na co zgodził się rząd w zamian za KPO.

tfu… Fałszywy Mateuszek i Jarek Kłamczuszek 🙁 i mgr Mniej niż Zero.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Szczepionki, czyli jak zostać miliarderem

Jak się okazuje, cena szczepionek na koronawirusa stale rośnie. Nieprzebadane szczepionki, są coraz droższe. A kontrakty tak ułożone, że...

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx