INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:46 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Wspierający Donalda Trumpa kanał Fox News bije rekordy oglądalności

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

– Programy tego protrumpowskiego kanału, którego twarzą jest komentator Tucker Carlson, w czerwcu i lipcu pobiły rekordy oglądalności, pozostawiając z tyłu inne staje telewizyjne USA – komentuje z nieskrywaną zazdrością lewicowy „The New York Times”.

Według NYT konserwatywnej telewizji nie zaszkodziły oskarżenia o seksizm, mobbing oraz rasizm. – Biznes Fox News idzie dobrze, jak nigdy dotąd – ocenia lewicowy dziennik.

- reklama -

W czerwcu i lipcu Fox News otrzymał od widzów najwyższe notowania, a oglądalność wyprzedziła inne stacje. Sukces jest tym większy, że Fox News zdominowała nie tylko segment telewizji kablowych ale wszystkie formy nadawania. Daleko w tyle uplasowały się takie giganty telewizyjnej informacji, jak CNN, ABC i CBS.

– Tendencji nie pomógł przełamać powrót transmisji z najważniejszych rozgrywek ligowych –podsumowuje NYT. Programy Carlsona i drugiej gwiazdy Fox News Seana Hannity, zwyciężyły w konkurencji z ligą bejsbolową i koszykarską. Co więcej, dzięki pandemii i ulicznym rozruchom z udziałem BLM widownia Fox News znacząco się poszerzyła.

Jak podsumowuje NYT, sukcesy konserwatywnej telewizji wskazują jak wielka i stabilna jest grupa społeczna, która popiera Donalda Trumpa. – Przekaz najważniejszych wydarzeń w „duchu tradycyjnej ideologii” podnosi niebywale rankingi Trumpa oraz samej Fox News – kończy lewicowy dziennik.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jak dwóch gejów dziecka zachciało i im się odwidziało

Dwóch tatusiów chciało mieć dziecko. Zamówili je sobie przez in vitro. Ale doszło do „pomyłki”. Na świat przyszła dziewczynka,...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx