INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:51 | czwartek | 01.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Warszawa reaguje na antypolskie oskarżenia Łukaszenki

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

1 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Minister spraw zagranicznych RP zdementował oświadczenie dyktatora, w którym oskarża Polskę o kierowanie antybiałoruskim spiskiem.

– Warszawa oficjalnie zdemontowała oskarżenia Aleksandra Łukaszenki pod swoim adresem – informuje agencja RIA Nowosti. Oświadczenie na ten temat złożył polski minister spraw zagranicznych.

- reklama -

Komentując insynuacje Mińska Zbigniew Rau powiedział: – Tak obraźliwa dla Białorusinów argumentacja w ogóle nie zasługuje na uwagę ani w Polsce, ani na Białorusi.

Szef polskiego MSZ podkreślił, że dyplomacja rzadko kiedy spotyka się z takimi absurdami, jak słowa Łukaszenki, dlatego trzeba przejść nad nimi do porządku dziennego.

Jak przypomina RIA Nowosti, według dyktatora „za masowymi protestami stoją USA działające poprzez specjalne ośrodki na terenie Polski”. Celem Waszyngtonu i Warszawy jest „zbudowanie kordonu sanitarnego izolującego Białoruś od Rosji”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx