INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:35 | niedziela | 25.02.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Nowe dowody w sprawie zamachu na Aleksieja Nawalnego

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 lutego

Ach, co to był za ślub!

10-11 lutego 1920 Na samym wybrzeżu na pięknie wybudowanym postumencie drewnianym stał stary strażnik polskiego morza – kaszubski rybak, w stroju rybackim z wiosłem na...

Koniecznie przeczytaj

Według przecieków informacji do mediów, rosyjskiego opozycjonistę zaatakowano najnowszą modyfikacją wojskowego środka trującego „Nowiczok”. Wyłącznym dysponentem są służby specjalne Kremla.

– Założyciela Fundacji Walki z Korupcją otruto nowym środkiem bojowym należącym do rodziny „Nowiczoka”- informuje „Die Zeit” z powołaniem na źródła w kręgach eksperckich.

- reklama -

Według niemieckiego tygodnika, ilość trucizny w organizmie wskazuje, że zabójcy chcieli śmierci ofiary, a Nawalny przeżył wyłącznie dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności. Ratunek zawdzięcza szybkiej reakcji pilota, który na wiadomość o złym stanie pasażera natychmiast lądował awaryjnie w Omsku.

Zgodnie z informacjami „Die Zeit”, niemieccy eksperci jednoznacznie wskazują na udział kilerów FSB lub GRU. Obie służby specjalne mają wyłączny dostęp do rosyjskiego arsenału chemicznego.

– Prawdopodobnie mordercy dodali truciznę do herbaty, którą Nawalny wypił przed lotem na syberyjskim lotnisku lub wysmarowali nią filiżankę, której użyła ofiara – twierdzą źródła gazety.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Franciszek w orkiestrze Tuska?

Po pouczaniu Ukraińców, wspieraniu klimatystów, wprowadzaniu do kościołów Pachamamy, papież Franciszek zabrał się za opiłowanie Polaków. Były czasy, gdy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx