INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:06 | niedziela | 10.12.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Donald Trump oskarża lewicowych radykałów o szerzenie nienawiści

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

10 grudnia

Cud czy świetna taktyka? A może jedno i drugie

18 listopada 1655 To był jeden z większych błędów Szwedów i zarazem jeden z bardziej znanych momentów historii Polski. Pomimo licznych wysiłków, nawet komuniści nie...

Koniecznie przeczytaj

Z okazji Dnia Konstytucji prezydent USA oskarżył lewicowych radykałów o niszczenie amerykańskiego państwa prawa, a więc wolności zagwarantowanej ustawą zasadniczą.

– Prezydent oskarżył radykalne siły polityczne o dokonanie bezprecedensowego ataku na amerykańskie prawo i próbę zastąpienia demokracji tyranią – informuje Głos Ameryki. Rozgłośnia zwraca uwagę na słowa Trumpa: „Celem tyranii jest wychowanie młodzieży w duchu nienawiści”.

- reklama -

Prezydent wygłosił przemówienie podczas konferencji naukowej z okazji Dnia Konstytucji. „Nasza ustawa zasadnicza jest owocem mądrości poprzednich pokoleń. Tymczasem radykałowie chcą zniszczyć nasz unikalny dorobek”, ocenił prezydent.

Według Trumpa: „dzisiejsze bunty organizowane przez radykalny ruch uliczny są następstwem wieloletniej obróbki młodzieży szkolnej lewacką ideologią”.

Prezydent wyraził jednak nadzieję, że „Amerykanie nigdy nie poddadzą się tyranii”. Obiecał również, że „jego administracja zrobi wszystko, aby przywrócić krajowi historię równości i wolności wszystkich ras, religii i poglądów”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Polska azylem dla mieszkańców Unii

Do Polski uciekają ci, którzy nie mogą już żyć w „tolerancyjnej” Europie, gdzie „troska” urzędu odbiera im dzieci, dach...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx