INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:50 | czwartek | 01.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szokujące wyniki wewnętrznego śledztwa! W niemieckiej policji roi się od nazistów

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

1 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Wewnętrzne śledztwo niemieckiej policji ujawniło sieć nazistów. Funkcjonariusze wymieniali się między sobą fotografiami Adolfa Hitlera.

– 30 funkcjonariuszy niemieckiej policji zostało zwieszonych w pełnieniu obowiązków służbowych, ponieważ okazali się wielbicielami Adolfa Hitlera – poinformowała telewizja Sky News.

- reklama -

Wewnętrzne śledztwo udowodniło, że są winni „propagowania treści o charakterze rasistowskim i materiałów nazistowskich”.

Zawieszonym funkcjonariuszom udowodniono także aktywność na ekstremistycznych czatach i portalach, w których publikowana jest symbolika hitlerowska.

Jak informuje Sky News, chodzi szczególnie o wyobrażenia swastyki, a także fotografie więźniów obozów koncentracyjnych zamordowanych w komarach gazowych.

- reklama -

Według informacji niemieckiej policji, zawieszonym funkcjonariuszom grozi wydalenie z organów porządku publicznego. W stosunku do niektórych wszczęto dochodzenie prokuratorskie z oskarżenia o propagowanie nazizmu.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Dziesięć tysięcy procent marży na szczepionce i dwa miliardy w błoto

Na jednej dawce szczepionki Pfizer uzyska marżę rzędu 10 tys. procent. Polska utopi w tych szczepionkach grube miliardy. Ile...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx