INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:55 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Armenia oskarża Turcję o wsparcie wojskowe Azerbejdżanu

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Według władz Armenii w ataku Górski Karabach bierze udział tysiąc bojowników z Syrii. Islamiści zostali przerzuceni przez turecką armię. Zdaniem Erywania turecka pomoc grozi umiędzynarodowieniem konfliktu.

– Ostatniej doby Ankara przerzuciła z Syrii do Azerbejdżanu 4 tysiące islamskich bojowników – poinformował rząd Armenii. Tymczasem prezydent Turcji w rozmowie z azerskim odpowiednikiem wyraził pełne poparcie dla działań zbrojnych Baku mających na celu odzyskanie kontroli nad utraconą 30 lat temu prowincją.

- reklama -

W odpowiedzi Armenia oświadczyła, że w razie konieczności zwróci się o pomoc wojskową do Rosji. Jednocześnie władze w Erywaniu oskarżyły Baku i Ankarę o sponsorowanie międzynarodowego terroryzmu. Ma o tym świadczyć udział syryjskich islamistów w karabachskiej wojnie.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x