INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:32 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Nieoficjalnie: Łukasz Szumowski i jego rodzina zakażeni koronawirusem

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Portal Onet.pl podał informacje o zakażeniu koronawirusem byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Według portalu, minister miał ulec infekcji w Polsce.

W raz z nim zainfekowanych jest jeszcze kilku członków jego rodziny. Onet potwierdzić miał tę informację w kręgach rządowych oraz wśród znajomych Szumowskiego.

- reklama -

Rzecznik ministerstwa zdrowia nie chciał się na ten temat wypowiadać, bo jak powiedział, były minister jest obecnie osobą prywatną.

Portal przypomina niedawną rozmowę z Łukaszem Szumowskim na antenie TVN24. Wyraził wtedy obawy o zdrowie swoich rodziców, z którymi mieszka.

Co zrobić, żeby rodzice, z którymi mieszkamy w jednym domu, nie zachorowali, bo mama ma białaczkę, tata ma 86 lat (…) – mówił były minister.

- reklama -

Źródło:onet.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx