INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:22 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Joe Biden zwolennikiem obowiązkowych szczepień przeciwko Covid-19

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Podczas wyborczego spotkania demokratyczny kandydat na prezydenta USA zaapelował do władz stanowych i lokalnych o wprowadzenie obowiązku szczepień przeciwko koronawirusowi.

– Podczas spotkania wyborczego z sympatykami partii demokratycznej, Joe Biden skrytykował politykę epidemiczną Donalda Trumpa i wezwał władze stanowe do zarządzenia obowiązku szczepień – informuje agencja UPI.

- reklama -

Biden zapytany przez dziennikarzy, czy zarządziłby obowiązkowe szczepienia dla wszystkich Amerykanów, odpowiedział: – To zależy od formy szczepionki oraz tego, kiedy się pojawi i jak będzie rozprowadzana.

Dodał jednak: – Musimy myśleć, aby szczepienia stały się obowiązkiem. – Ja poprosiłbym stanowych gubernatorów i lokalne władze o wydanie odpowiedniego zarządzenia – agnecja UPI cytuje słowa Bidena.

Demokratyczny kandydat do Białego Domu zaznaczył jednak, że zdaje sobie sprawę z trudności w wyegzekwowaniu takiego prawa.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx