INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

10:39 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Andrzeja Dudę ośmieszyły prawicowe media? Andrzej Rysuje opowiada o swoim skandalizującym rysunku

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Na portalu wPolityce.pl opublikowano kuriozalny wywiad z Andrzejem Dudą. Urzędujący prezydent zapewniał, że jest „twardym” politykiem.

– Jak masz być prezydentem, musisz być twardy. Nie możesz sobie pozwolić na to, że cię coś rozbije, jakaś sytuacja, zwłaszcza taka, która cię dotyczy osobiście. No nie, tu są naprawdę poważne sprawy, tu nie ma żartów – przekonywał Andrzej Duda.

- reklama -

Dosadnie skomentował to znany karykaturzysta, Andrzej Rysuje, który opublikuje rysunek, na którym pewna postać kieruje słowa Dudy do zawartości… krótkich spodenek.

– Tak naprawdę Dudę ośmieszyły prawicowe media. Zamiast mu pomóc, pogrążyły go rozpisując się o “penisowym” rysunku – komentował sprawę Andrzej Rysuje w rozmowie z portalem NaTemat. – Chcę im za to bardzo podziękować. Wyrazy wdzięczności za zasięgi kieruję szczególnie do Samuela Pereiry, byłego szefa portalu TVP Info. Bez niego, bez nich, rysunek nie zyskałby takiego rozgłosu – dodaje.

– Gdy po raz pierwszy zobaczyłem głośny wywiad Andrzeja Dudy dla wPolsce, to pomyślałem, że to jakiś satyryczny fejk z głosem podłożonym przez tygodnik “NIE” – dodaje rysownik.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx