INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:01 | poniedziałek | 22.07.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Czesi chcą milionów euro kary dla Polski! Dziennie!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 lipca

Bestialski mord tysięcy Polaków przez herojów Ukrainy

11 lipca 1943 Krwawa niedziela 11 lipca 1943 r. była kumulacją ludobójstwa popełnionego przez Ukraińców na Polakach. Tego dnia Ukraińcy z OUN-UPA i wspierająca...

Koniecznie przeczytaj

Sprawa kopalni i elektrowni w Turowie może mieć katastrofalne skutki. Czesi mają się domagać nałożenia na Polskę kary w wysokości 5 mln euro dziennie!

TSUE nakazał stronie polskiej natychmiastowe wstrzymanie wydobycia węgla w kopalni Turów. Rząd polski jednak nie zamierza podporządkować się tej decyzji, twierdząc, że to zagrażałoby bezpieczeństwu energetycznemu Polski.

- reklama -

– Żadne decyzje Trybunału Sprawiedliwości UE nie mogą naruszać obszarów związanych z podstawowym bezpieczeństwem krajów członkowskich. Bezpieczeństwo energetyczne należy właśnie do tego obszaru – stwierdził premier Morawiecki.

Czeski rząd zamierza więc ponownie złożyć skargę do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, ty razem za niewykonanie przez Polskę decyzji o natychmiastowym wstrzymaniu wydobycia w kopalni Turów. Czesi mają domagać się nałożenia na Polskę kary w wysokości 5 mln euro (sic!) za każdy dzień zwłoki ze wstrzymaniem pracy kopalni!

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Jak wygląda świat bez gotówki? Właśnie tak!

Dziewiętnasty lipca 2024 pokazał, jak będzie wyglądać świat bez gotówki, oparty wyłącznie na elektronicznym pieniądzu, obsłudze klienta, nawigacji -...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx