INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:51 | czwartek | 29.02.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Czesi chcą milionów euro kary dla Polski! Dziennie!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 lutego

Ach, co to był za ślub!

10-11 lutego 1920 Na samym wybrzeżu na pięknie wybudowanym postumencie drewnianym stał stary strażnik polskiego morza – kaszubski rybak, w stroju rybackim z wiosłem na...

Koniecznie przeczytaj

Sprawa kopalni i elektrowni w Turowie może mieć katastrofalne skutki. Czesi mają się domagać nałożenia na Polskę kary w wysokości 5 mln euro dziennie!

TSUE nakazał stronie polskiej natychmiastowe wstrzymanie wydobycia węgla w kopalni Turów. Rząd polski jednak nie zamierza podporządkować się tej decyzji, twierdząc, że to zagrażałoby bezpieczeństwu energetycznemu Polski.

- reklama -

– Żadne decyzje Trybunału Sprawiedliwości UE nie mogą naruszać obszarów związanych z podstawowym bezpieczeństwem krajów członkowskich. Bezpieczeństwo energetyczne należy właśnie do tego obszaru – stwierdził premier Morawiecki.

Czeski rząd zamierza więc ponownie złożyć skargę do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, ty razem za niewykonanie przez Polskę decyzji o natychmiastowym wstrzymaniu wydobycia w kopalni Turów. Czesi mają domagać się nałożenia na Polskę kary w wysokości 5 mln euro (sic!) za każdy dzień zwłoki ze wstrzymaniem pracy kopalni!

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“Meliniarz” – to będzie nowy pseudonim Trzaskowskiego?

Warszawa ma więc szanse zostać miastem bez samochodów (zakaz wjazdu "emisyjnych" pojazdów), z wąskimi, zakorkowanymi arteriami i bez możliwości...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx