INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

07:53 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Czesi chcą milionów euro kary dla Polski! Dziennie!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Sprawa kopalni i elektrowni w Turowie może mieć katastrofalne skutki. Czesi mają się domagać nałożenia na Polskę kary w wysokości 5 mln euro dziennie!

TSUE nakazał stronie polskiej natychmiastowe wstrzymanie wydobycia węgla w kopalni Turów. Rząd polski jednak nie zamierza podporządkować się tej decyzji, twierdząc, że to zagrażałoby bezpieczeństwu energetycznemu Polski.

- reklama -

– Żadne decyzje Trybunału Sprawiedliwości UE nie mogą naruszać obszarów związanych z podstawowym bezpieczeństwem krajów członkowskich. Bezpieczeństwo energetyczne należy właśnie do tego obszaru – stwierdził premier Morawiecki.

Czeski rząd zamierza więc ponownie złożyć skargę do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, ty razem za niewykonanie przez Polskę decyzji o natychmiastowym wstrzymaniu wydobycia w kopalni Turów. Czesi mają domagać się nałożenia na Polskę kary w wysokości 5 mln euro (sic!) za każdy dzień zwłoki ze wstrzymaniem pracy kopalni!

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Sprowokowała, złamała polskie prawo, teraz się żali. Sława Iryny Zemlyany  

Ukraińska aktywistka i dziennikarka, która złamała prawo atakując ambasadora Rosji, oznajmiła, że opuszcza Polskę, bo dostaje maile z groźbami....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x