INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:53 | środa | 17.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Co się dzieje z szefową „Wiadomości” TVP? Holecka zniknęła z anteny i mimo zapowiedzi nie wraca

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

17 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Danuta Holecka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji Jacka Kurskiego. Regularnie prowadzi główne wydanie „Wiadomości” o 19.30. Tyle że Holecka nagle… zniknęła.

Na antenie pojawiła się po raz ostatni w kwietniu. I od tej pory wokół szefowej „Wiadomości” zapadła cisza. Wyzwoliło to całkowicie zrozumiałą falę spekulacji. Co się stało z gwiazdą TVP?

Nikt za bardzo nie wierzy w kolportowaną przez TVP informację, że dziennikarka po prostu korzysta z przysługującego jej urlopu i wróci do pracy… w czerwcu. Tyle że czerwiec już trwa, a Holeckiej nie widać.

- reklama -

– Nie wiadomo, czy będzie prowadzić program w tym miesiącu. W czerwcu nie ma jej na grafiku. Przynajmniej na razie – powiedział portalowi wirtualnemedia.pl dziennikarz “Wiadomości”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx