INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

10:52 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Co się dzieje z szefową „Wiadomości” TVP? Holecka zniknęła z anteny i mimo zapowiedzi nie wraca

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Zaczęło się od drewnianego kościółka i kamiennej strażnicy

9 sierpnia 1382 r. Zaczęło się zwyczajnie – od sprowadzenia do Polski szesnastu zakonników. Nie wiadomo dokładnie, kto tego dokonał, chociaż większość historyków wskazuje na...

Koniecznie przeczytaj

Danuta Holecka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji Jacka Kurskiego. Regularnie prowadzi główne wydanie „Wiadomości” o 19.30. Tyle że Holecka nagle… zniknęła.

Na antenie pojawiła się po raz ostatni w kwietniu. I od tej pory wokół szefowej „Wiadomości” zapadła cisza. Wyzwoliło to całkowicie zrozumiałą falę spekulacji. Co się stało z gwiazdą TVP?

Nikt za bardzo nie wierzy w kolportowaną przez TVP informację, że dziennikarka po prostu korzysta z przysługującego jej urlopu i wróci do pracy… w czerwcu. Tyle że czerwiec już trwa, a Holeckiej nie widać.

- reklama -

– Nie wiadomo, czy będzie prowadzić program w tym miesiącu. W czerwcu nie ma jej na grafiku. Przynajmniej na razie – powiedział portalowi wirtualnemedia.pl dziennikarz “Wiadomości”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Komu opłaci się remont „Szpiegowa”?

Mieli tam mieszkać uchodźcy. Nic z tego. Miastu się nie opłaci. Ciekawe, komu się opłaci, czyli zagadka „Szpiegowa”. A tyle...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx