INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:11 | środa | 26.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Marek Suski w Sejmie: Po stronie opozycji dominuje mentalność zdrajców!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Podczas wczorajszych obrad Sejmu w sprawie sytuacji związanej z kopalnią Turów doszło do gorszącej sceny, wywołanej przez Marka Suskiego.

Poseł PiS w bardzo specyficzny sposób spróbował obronić działania rządu wobec kryzysu z Czechami. Przekonywał, że nie jest prawdą, że rząd w tym przypadku nic nie robi.

- reklama -

– W tej sprawie odbyły się dwa posiedzenia Komisji Energii, Klimatu i Aktywów państwowych, a ci, którzy tam obradowali usłyszeli, jaka jest sytuacja, że ta woda, która spływa do żwirowni, jaką sobie Czesi wykopali jest główną przyczyną braku wody w czeskich ujęciach, a nie kopalnia – powiedział polityk.

– W Turowie jest ekran zabezpieczający, żeby woda nie spływała z elektrowni. To są fakty niezbite, gdybyście się tym zainteresowali to byście wiedzieli, że Czesi trochę naciągają sytuację – przekonywał Suski.

– Skandalem jest to, że taka mentalność zdrajców, która dominuje na opozycji, powoduje, że stajecie po stronie innego państwa w sporze z Polską. Hańba! – dodał wreszcie, zwracając się do posłów opozycji.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy szantażują USA

Niemcy domagają się, aby pakiet sankcji wobec Rosji nie zawierał działań wymierzonych w sektor energetyczny. Rząd niemiecki jest gotowy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x