INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

20:00 | sobota | 21.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Jacek Sasin zapewnia, że PiS w sposób bezwzględny będzie walczył z nepotyzmem. I zachęca do tego opozycję

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

21 maja

To był mecz! 

Niedziela, 21 maja 1961 r. Każdy mecz Polski ze Związkiem Radzieckim to nie był mecz. To była „wojna”! Każde zwycięstwo smakowało po tysiąckroć. Tak było...

Koniecznie przeczytaj

Jacek Sasin zapewnił, że w sposób „bezwzględny” będzie walczył z nepotyzmem w podległych sobie spółkach Skarbu Państwa. Obliguje go do tego „uchwała sanacyjna” przyjęta przez kongres PiS.

– Jako minister nadzorujący spółki Skarbu Państwa mogę zapewnić, że uchwała sanacyjna zostanie wykonana w sposób bezwzględny. Opozycja powinna zrobić podobne porządki w samorządach. Odwagi! – opowiadał Sasin w telewizji wPolsce.pl.

- reklama -

– Na pewno każdy kto rządzi, tak jak PiS już od 6 lat, i kto dokonuje tak wielkich zmian, reform, również nie ustrzeże się błędów, czy potknięć na swojej drodze. Jest takie powiedzenie, ten się nie myli, kto nic nie robi. My robimy bardzo dużo w Polsce – dodał.

– Prezes Jarosław Kaczyński bez ogródek powiedział o naszych niepowodzeniach dotyczących realizacji części obietnic. Tu była mowa o programie Mieszkanie Plus, dlatego proponujemy nowe rozwiązania w Polskim Ładzie. Ale to także nepotyzm i zatrudnianie rodzin polityków na wysokich stanowiskach w spółkach Skarbu Państwa, szczególnie jeśli chodzi o rady nadzorcze, eksponowane, dobrze płatne stanowiska. Z tym rzeczywiście jesteśmy zdecydowani skończyć – przekonywał.

– Ta uchwała zostanie w sposób bezwzględny wykonana. Mogę o tym, jako minister nadzorujący spółki Skarbu Państwa, zapewnić – zapewnił.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lekarz żądający prawdy o pandemii uniewinniony w covidowym procesie! 

Przez ostatnie dwa lata lekarza, którzy podważali medialny przekaz o covidzie i domagali się rzetelnej debaty i informowania społeczeństwa...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x