INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:57 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Miotła PiS. Członkowie rodzin wpływowych polityków partii rządzącej tracą stanowiska!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Jak podaje radio RMF FM, dotychczas trzynastu członków rodzin wpływowych polityków PiS straciło pracę w spółkach Skarbu Państwa.

Na liście znajduje się – wg informacji RMF FM m.in. żona Ryszarda Czarneckiego, która miała posadę w radzie nadzorczej Armatury Kraków, należącej do PZU.

- reklama -

Pracę stracił także syn byłego ministra energii, Krzysztofa Tchórzewskiego. Z kolei żona wpływowego posła Krzysztofa Sobolewskiego, zdecydowała się zrezygnować z pracy w kilku (sic!) państwowych spółkach.

To wszystko efekt uchwały PiS zakazującej współmałżonkom, dzieciom, rodzeństwu oraz rodzicom posłów i senatorów PiS zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Warto jednak pamiętać, że dotyczy to tylko rad nadzorczych. Jeśli ktoś jest dyrektorem i zarabia wielkie pieniądze na stanowisku w państwowej spółce, to jego ta uchwała nie dotyczy.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x