INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

09:50 | środa | 08.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Wszystkie kłopoty Morawieckiego. Polski Ład krytykują nawet… jego wiceministrowie

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Anna Kornecka jest wiceministrem pracy w rządzie Mateusza Morawieckiego. Nie przeszkodziło jej to jednak w ostrym zaatakowaniu Polskiego Ładu. – Dlaczego mielibyśmy to popierać? – pyta Kornecka.

– Podatki w Polskim Ładzie uderzają w ciężko pracującą klasę średnią, przedsiębiorców, lekarzy, kadrę zarządzającą, wykwalifikowanych specjalistów, samorządy, a w konsekwencji również każdego Polaka przez postępującą drożyznę. Mamy środek pandemii… Dlaczego mielibyśmy to popierać? – pisze Kornecka.

To jednak nie koniec kłopotów Morawieckiego z Polskim Ładem. Kornecka należy do Porozumienia Jarosława Gowina, które nie kryje się ze swoją krytyką programu PiS. Sam Gowin zapowiedział przedstawienie poprawek, których celem jest ograniczenie „zbyt dużej skali wzrostu podatków”.

– [Jego przyjęcie] oznaczałyby nie to, że jacyś bogacze będą wyżej opodatkowani, bo to można rozważyć, tylko to, że wyższe podatki będą płacić miliony ciężko pracujących Polaków – uważa Gowin.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Solarne problemy Elona Muska

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) wszczęła dochodzenie przeciwko koncernowi Tesla. Zarzuca firmie Elona Muska, że nie powiadomiła...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x