INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

17:19 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Nie żyje Stefan Michnik

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Na łamach „Gazety Wyborczej” ukazał się nekrolog informujący o śmierci Stefana Michnika, stalinowskiego sędzi, prywatnie brata Adama Michnika.

Dnia 27 lipca 2021 roku w Gettysburgu zmarł mój Brat Stefan Michnik. Kasi i wszystkim Bliskim składam serdeczne wyrazy współczucia. Mój Brat wiele wycierpiał z mojego powodu, choć nie z mojej winy. Żegnam Cię Stefanie. Adam Michnik – czytamy w nekrologu zamieszczonym w “Gazecie Wyborczej”.

Stefan Michnik był odpowiedzialny za sądowe zbrodnie komunistyczne, takie jak kary śmierci dla działaczy opozycji. W latach młodości był żołnierzem Ludowego Wojska Polskiego.

Stefan Michnik był ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania (ENA). Nigdy nie odpowiedział za swoje zbrodnie. Zmarł w wieku 91 lat.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wojna hybrydowa z Rosją

Rosja od lat prowadzi wojnę hybrydową z Zachodem. Nie jest to tylko wojna ze Stanami Zjednoczonymi, które chce wypchnąć...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x