INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:24 | poniedziałek | 15.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Nie żyje Stefan Michnik

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

15 sierpnia

Ostatnia chrystianizacja w Europie

14 sierpnia 1385 r. Dla Polaków to dowód współpracy, dla Litwinów bardzo często – zdrady. Akt Unii w Krewie został wydany przez wielkiego księcia litewskiego...

Koniecznie przeczytaj

Na łamach „Gazety Wyborczej” ukazał się nekrolog informujący o śmierci Stefana Michnika, stalinowskiego sędzi, prywatnie brata Adama Michnika.

Dnia 27 lipca 2021 roku w Gettysburgu zmarł mój Brat Stefan Michnik. Kasi i wszystkim Bliskim składam serdeczne wyrazy współczucia. Mój Brat wiele wycierpiał z mojego powodu, choć nie z mojej winy. Żegnam Cię Stefanie. Adam Michnik – czytamy w nekrologu zamieszczonym w “Gazecie Wyborczej”.

- reklama -

Stefan Michnik był odpowiedzialny za sądowe zbrodnie komunistyczne, takie jak kary śmierci dla działaczy opozycji. W latach młodości był żołnierzem Ludowego Wojska Polskiego.

Stefan Michnik był ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania (ENA). Nigdy nie odpowiedział za swoje zbrodnie. Zmarł w wieku 91 lat.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Kapitalizm w Nowym Porządku Świata

Seria tyleż poważnych, ile sztucznie wywołanych kryzysów globalnych wieszczy nadejście nowego porządku świata. Czy porządek ten rzeczywiście nadejdzie i zamieni...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx