INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:18 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Najnowszy sondaż. PiS na prowadzeniu, Hołownia znika w oczach

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najpierw była Wanda

18 sierpnia 1906 r. Każdy słyszał o pięknej Krystynie Krahelskiej, żołnierce Armii Krajowej, autorce „Hej, chłopcy, bagnet na broń”, która ciężko ranna pierwszego dnia Powstania,...

Koniecznie przeczytaj

Z badania pracowni United Surveys dla Wirtualnej Polski widać, wpływ jaki na polską politykę ma powrót Donalda Tuska. Platforma Obywatelska nie jest jeszcze w stanie poważnie zagrozić PiS, niemniej jednak skutecznie podcięła skrzydła Polsce 2050 Szymona Hołowni.

Z badania wynika, że Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na 34,2 proc. poparcia. Natomiast na Platformę Obywatelską chce głosować 27,6 proc. respondentów! Oznacza to wzrost aż o 6,3 proc. I to w ciągu miesiąca!

- reklama -

Kolejne miejsce zajmuje Polska 2050 Szymona Hołowni, na którą chce głosować 10 proc. Polaków. Oznacza to rekordowy spadek, aż o 6,5 proc. w ciągu miesiąca!

Do Sejmu weszłaby jeszcze Lewica (6,9 proc. poparcia, spadek 0 0,9 proc.), Konfederacja (5,9 proc). Na granicy wejścia do Sejmu jest PSL. Na ludowców chce głosować 5 proc. respondentów.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wp.pl nie odpuszcza TVP, walczy jak może

Ciąg dalszy medialnej „wojny podjazdowej” z TVP. Czy internauci kupili już popcorn? Nie ma tygodnia, w którym na portalu wp.pl...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx