INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:12 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Czeka nas polexit? Rafał Ziemkiewicz nie ma złudzeń

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Znany i popularny publicysta, Rafał Ziemkiewicz, jest przekonany, że już wkrótce będziemy musieli być gotowi do polexitu. Jego zdaniem stawką będzie suwerenność Polski.

– Jeśli ustąpimy przed uzurpacją TSUE i KE, to będziemy musieli ustępować dalej, aż do kompletnej utraty suwerenności. Ponadto poniesiemy koszty brnięcia w ewidentnie nieudaną reformę. Dlatego polexit to przyszła konieczność – pisze Ziemkiewicz na łamach „Do Rzeczy”.

- reklama -

– Nie tylko w Zjednoczonej Prawicy, ale nawet w samym Prawie i Sprawiedliwości nie ma zgody, co zrobić z wyrokiem TSUE. Czy lepiej, mimo wszystkiego, co dotąd powiedziano, ugiąć się – czy trwać przy swoim, odmówić płacenia zapowiadanych przez Komisję Europejską kar i eskalować wojnę, licząc, że pogróżki Komisji okażą się blefem? – zastanawia się publicysta.

Źródło: DoRzeczy

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x