INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

04:45 | wtorek | 18.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ostatni dzwonek dla Porozumienia? Wrze w Zjednoczonej Prawicy

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Zjednoczona Prawica coraz bardziej pogrąża się w wewnętrznym konflikcie. Wczoraj stanowisko straciła wiceminister rozwoju z Porozumienia – Anna Kornecka.

– Powodem jest zdecydowanie niezadowalające tempo prac nad kluczowymi projektami Pol-skiego Ładu w zakresie ułatwienia budowy domów 70 m2 oraz zakupu mieszkań bez wkładu własnego – wyjaśniał na Twitterze powody jej odejścia rzecznik rządu Piotr Müller.

- reklama -

Nie jest jednak tajemnicą, że Kornecka musiała odejść z rządu ze względu na to, że nie kryła się ze swoim krytycznym stosunkiem do Polskiego Ładu. Zwłaszcza wprowadzonych rozwiązań podatkowych.

– Cierpliwość w przypadku Korneckiej się skończyła, w przypadku Gowina też się kończy – mówią o całym zamieszaniu politycy PiS.

– Nie pozwolimy na dalszy wizerunkowy sabotaż tego projektu. Wybór Gowina: albo zostaje w koalicji na naszych zasadach i będzie lojalnie popierał Polski Ład, albo się z rządem pożegna. Albo współpraca z nami, albo z Tuskiem. Poparcie dla rozwiązań podatkowych w Sejmie uzyskamy i tak dzięki Lewicy – mówi „Rzeczpospolitej” wpływowy polityk Prawa i Sprawiedliwości.  

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Afera wokół raportu Ministerstwa Zdrowia. Sanepid zrzuca winę na szpital w Kłodzku

Ministerstwo Zdrowia pokazało raport, w którym wykazano 43 zgony z powodu COVID-19 w powiecie kłodzkim 15 stycznia. Sprawę zaczęli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x