INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:59 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ostatni dzwonek dla Porozumienia? Wrze w Zjednoczonej Prawicy

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Zjednoczona Prawica coraz bardziej pogrąża się w wewnętrznym konflikcie. Wczoraj stanowisko straciła wiceminister rozwoju z Porozumienia – Anna Kornecka.

– Powodem jest zdecydowanie niezadowalające tempo prac nad kluczowymi projektami Pol-skiego Ładu w zakresie ułatwienia budowy domów 70 m2 oraz zakupu mieszkań bez wkładu własnego – wyjaśniał na Twitterze powody jej odejścia rzecznik rządu Piotr Müller.

- reklama -

Nie jest jednak tajemnicą, że Kornecka musiała odejść z rządu ze względu na to, że nie kryła się ze swoim krytycznym stosunkiem do Polskiego Ładu. Zwłaszcza wprowadzonych rozwiązań podatkowych.

– Cierpliwość w przypadku Korneckiej się skończyła, w przypadku Gowina też się kończy – mówią o całym zamieszaniu politycy PiS.

– Nie pozwolimy na dalszy wizerunkowy sabotaż tego projektu. Wybór Gowina: albo zostaje w koalicji na naszych zasadach i będzie lojalnie popierał Polski Ład, albo się z rządem pożegna. Albo współpraca z nami, albo z Tuskiem. Poparcie dla rozwiązań podatkowych w Sejmie uzyskamy i tak dzięki Lewicy – mówi „Rzeczpospolitej” wpływowy polityk Prawa i Sprawiedliwości.  

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bez prądu, bez ogrzewania, ale z zerową emisyjnością. Oto przyszłość Europy.  

Obowiązek wyłączania klimatyzacji latem a ogrzewania zimą. Dostawy prądu i gazu tylko w określonych godzinach. To rzeczywistość wojenna? Nie....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x