INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

05:50 | wtorek | 18.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Dramat w Lubinie. Ratownicy podważają wersję policji?! [VIDEO]

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Śmierć młodego mężczyzny podczas policyjnej interwencji wstrząsnęła Lubinem. Wczoraj w tym mieście doszło dl gwałtownych protestów. W stronę policji poleciały jajka i kostki brukowe. Funkcjonariusze użyli gazu i zatrzymali ponad 40 uczestników manifestacji.

Wszystko wskazuje jednak na to, że sytuacja w Lubinie dalej będzie niespokojna. Sypie się bowiem informacja przekazana przez policję, że mężczyzna zmarł w szpitalu.

- reklama -

Z dokumentów Prokuratury Rejonowej w Lubinie wynika bowiem, że ratownicy, których policja wezwała na miejsce zdarzenia, nie mogli udzielić mężczyźnie żadnej pomocy. Sprawdzili jedynie tętno, ciśnienie i te parametry były już niewyczuwalne. „Według ratownika zgon pokrzywdzonego stwierdzono już na ul. Traugutta [miejscu zdarzenia]. Stwierdził także, że z tego powodu nie podejmowali żadnych czynności resuscytacyjnych” – czytamy w piśmie prokuratury.

Tymczasem w Internecie pojawił się film, na którym widać, jak policjanci trzymali zatrzymanego za kark tak długo, aż ten przestał się ruszać. Po czym poklepywali go po twarzy, ale mężczyzna już nie reagował.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Afera wokół raportu Ministerstwa Zdrowia. Sanepid zrzuca winę na szpital w Kłodzku

Ministerstwo Zdrowia pokazało raport, w którym wykazano 43 zgony z powodu COVID-19 w powiecie kłodzkim 15 stycznia. Sprawę zaczęli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x