INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:45 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Gowin przekonuje: PiS nie wygra kolejnych wyborów!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najsłynniejszy polski krzyż

19 sierpnia 1901 r. Ten krzyż to symbol. Tatr. Wiary górali. Poświęcenia. Polski. Nawet Niemcy i stalinowcy nie odważyli się podnieść na niego ręki.  Na pomysł...

Koniecznie przeczytaj

W rozmowie z „Super Expressem” były już wicepremier twierdzi, że PiS nie ma już najmniejszych szans na to, by po raz kolejny wygrać wybory parlamentarne.

Co więcej, szef Porozumienia, jest przekonany że odbędą się one znacznie wcześniej, niż w przewidywanym 2023 r. Szef Porozumienia uważa bowiem, że o ile przyszłoroczny budżet da się jeszcze zamknąć dzięki zwiększeniu długu publicznego, to będzie to już niemożliwe w 2023 r. Nie zgodzi się na to bowiem Komisja Europejska.

- reklama -

Dlatego Jarosław Kaczyński całą nadzieję na utrzymanie władzy pokłada w przyspieszonych wyborach parlamentarnych. Już bowiem wie, że „prowadzona polityka doprowadzi do głębokich cięć budżetowych”.

– Gdy prawda o stanie budżetu dotrze do opinii publicznej, PiS nie miałoby szansy na zwycięstwo w 2023 r. – tak Gowin tłumaczy marsz ku wcześniejszym wyborom parlamentarnym.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Wp.pl nie odpuszcza TVP, walczy jak może

Ciąg dalszy medialnej „wojny podjazdowej” z TVP. Czy internauci kupili już popcorn? Nie ma tygodnia, w którym na portalu wp.pl...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx