INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

06:09 | wtorek | 18.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Gowin odchodzi sam? Ministrowie z Porozumienia zostają w rządzie

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Można powiedzieć, że z punktu widzenia Prawa i Sprawiedliwości wyrzucenie Gowina z rządu dokonało się bez wielkich strat. Okazało się bowiem, że politycy Porozumienia, którzy w geście solidarności mieli odejść z wicepremierem… zostają w rządzie.

Sekretarz stanu w MON, Marcin Ociepka podał się do dymisji, by udowodnić, że stanowisko jest dla niego „wtórne względem interesu państwa”. Teraz jednak szef resortu, Mariusz Błaszczak poinformował, że Ociepa pozostaje na swoim stanowisku.

Jeszcze inaczej potoczyły się losy Andrzeja Gut-Mostowego. Ten nie tylko pozostaje wiceministrem, ale i… wystąpił z Porozumienia.

- reklama -

– Uznałem, że wszelkie działania, które miałyby doprowadzić do upadku tego rządu, są szkodliwe. W imię dotrzymywania umów, ale też odpowiedzialności za Polskę uznałem, że lepsze będzie ustabilizowanie sytuacji w parlamencie i podjęcie takich działań, które pozwolą nam pracować przez najbliższe dwa lata – powiedział polityk.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Afera wokół raportu Ministerstwa Zdrowia. Sanepid zrzuca winę na szpital w Kłodzku

Ministerstwo Zdrowia pokazało raport, w którym wykazano 43 zgony z powodu COVID-19 w powiecie kłodzkim 15 stycznia. Sprawę zaczęli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x