INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:45 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Prezydent Czech: hasło „Black Lives Matter” jest rasistowskie

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

– Uważam, że slogan „Black Lives Matter” jest rasistowski, ponieważ wszystkie życia mają znaczenie – powiedział Milos Zeman.

Odwiedzając amerykańską ambasadę z okazji zbliżającego się Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych (obchodzonego 4 lipca), czeski prezydent zdecydował się przedstawić główne – jego zdaniem – zagrożenia dla wolności obywatelskich. Jeszcze przed swoim krótkim przemówieniem, Zeman ostrzegał, że „będzie niegrzeczny”.

- reklama -

Prezydent skrytykował wybuch przemocy związanej z protestami BLM, zamieszek, palenia samochodów i niszczenia pomników. Uznał także, że zarówno Czechy jak i Stany Zjednoczone muszą sprostać atakom na niezależność swoich obywateli. Milos Zeman ocenił, że społeczeństwa Czech i Stanów Zjednoczonych stoją obecnie w obliczu ataków na niezależność swych obywateli. – Nie możemy zignorować tego niebezpieczeństwa, musimy stawić mu czoła – przekonywał Zeman.

Źródło: Rzeczpospolita

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Działacze LGBT zebrali ponad 5 tys. złotych dla krowy, która czuje się bykiem. Ekspert: Rolnik dobrze zarobił na debilach

Lewicowi działacze zbierają pieniądze, aby wykupić krowę, która czuje się bykiem. Prezes zarządu Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x