INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

12:48 | poniedziałek | 20.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niemiecka obława na Czeczenów za pobicie Polaków

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Niemiecka policja przeprowadziła obławę na czeczeńską diasporę, zatrzymując kilkadziesiąt osób. Celem operacji było aresztowanie prowodyrów ulicznych zamieszek, które sprowokowali Czeczeni.

– Niemiecka policja aresztowała 60 członków czeczeńskiej diaspory – informuje Deutsche Welle. Przyczyną obławy było agresywne zachowanie kaukaskich imigrantów na ulicach Rheinsbergu w Brandenburgii.

W ostatni weekend grupa Czeczenów zaatakowała niemieckich i polskich mieszkańców Rheinsbergu. Czeczeni pobili siedem osób, z których dwie zostały przewiezione do szpitala.

- reklama -

Niemiecka policja nauczona krwawymi wydarzeniami we francuskim mieście Dijon nie dopuściła do ulicznej eskalacji wrogości. Podczas akcji przeprowadzonej w centrum Rheinsbergu siły porządkowe zatrzymały ponad 60 Czeczenów, którzy zgromadzili się, żeby kontynuować zadymy.

Jak informuje Deutsche Welle, policja zatrzymała również siedmiu Niemców i trzech Polaków. Po spisaniu personaliów wszyscy zostali zwolnieni.

Jak przypomina niemiecka stacja, pod koniec czerwca francuska policja aresztowała członków czeczeńskiej diaspory, którzy brali udział w kilkudniowych starciach w Dijon. Po pobiciu czeczeńskiego nastolatka przez czarnych dilerów narkotykowych, pomiędzy afrykańską i czeczeńską diasporami wybuchły walki z użyciem maczet, kijów bejsbolowych i broni palnej. W wyniku starć, które musiały pacyfikować przysłane z Paryża oddziały antyterrorystyczne, rannych zostało kilkadziesiąt osób.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Podręczniki historii do napisania od nowa

Wygląda na to, że podręczniki historii trzeba będzie pisać od nowa. Tym razem w kwestii pochodzenia Leonardo da Vinci....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx