INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:19 | poniedziałek | 23.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niemiecka obława na Czeczenów za pobicie Polaków

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 maja

Jak papież zniweczył zamiary cara, czyli koronacja na Jasnej Górze

Niedziela, 22 maja 1910 r. Po świętokradczej kradzieży na Jasnej Górze w 1909 r. złote korony dla Obrazu Matki Boskiej chciał ofiarować car Mikołaj II....

Koniecznie przeczytaj

Niemiecka policja przeprowadziła obławę na czeczeńską diasporę, zatrzymując kilkadziesiąt osób. Celem operacji było aresztowanie prowodyrów ulicznych zamieszek, które sprowokowali Czeczeni.

– Niemiecka policja aresztowała 60 członków czeczeńskiej diaspory – informuje Deutsche Welle. Przyczyną obławy było agresywne zachowanie kaukaskich imigrantów na ulicach Rheinsbergu w Brandenburgii.

W ostatni weekend grupa Czeczenów zaatakowała niemieckich i polskich mieszkańców Rheinsbergu. Czeczeni pobili siedem osób, z których dwie zostały przewiezione do szpitala.

- reklama -

Niemiecka policja nauczona krwawymi wydarzeniami we francuskim mieście Dijon nie dopuściła do ulicznej eskalacji wrogości. Podczas akcji przeprowadzonej w centrum Rheinsbergu siły porządkowe zatrzymały ponad 60 Czeczenów, którzy zgromadzili się, żeby kontynuować zadymy.

Jak informuje Deutsche Welle, policja zatrzymała również siedmiu Niemców i trzech Polaków. Po spisaniu personaliów wszyscy zostali zwolnieni.

Jak przypomina niemiecka stacja, pod koniec czerwca francuska policja aresztowała członków czeczeńskiej diaspory, którzy brali udział w kilkudniowych starciach w Dijon. Po pobiciu czeczeńskiego nastolatka przez czarnych dilerów narkotykowych, pomiędzy afrykańską i czeczeńską diasporami wybuchły walki z użyciem maczet, kijów bejsbolowych i broni palnej. W wyniku starć, które musiały pacyfikować przysłane z Paryża oddziały antyterrorystyczne, rannych zostało kilkadziesiąt osób.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Nie będzie łyżwiarskich zawodów w Rosji

Rosja została wykluczona z zawodów łyżwiarskich. Teraz się dziwi i zapowiada poprzez swoich sportowców, że świat na kolanach będzie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x