INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:08 | czwartek | 23.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Poważny błąd za który słono zapłaci Platforma Obywatelska? Ten sondaż mówi wszystko

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Bojkot zaprzysiężenia prezydenta Andrzeja Dudy na który zdecydowali się politycy Koalicji Obywatelskiej, został negatywnie odebrany przez społeczeństwo – wynika z sondażu pracowni Social Changes przeprowadzonego dla portalu wPolityce.pl.

Tylko 28 proc. respondentów oceniło pozytywnie bojkot. 43 proc. badanych jest zdania, że zachowanie polityków głównej partii opozycyjnej było niewłaściwe. 29 proc. badanych nie ma zdania w tej sprawie.

- reklama -

W rozbiciu na preferencje wyborcze respondentów, ponad połowa wyborców Rafała Trzaskowskiego ocenia bojkot pozytywnie (55 proc.). Przeciwnego zdania jest 18 proc. pytanych.

77 proc. wyborców Andrzeja Dudy uważa bojkot za niewłaściwe zachowanie polityków opozycji. Przeciwnego zdania jest 11 proc. z nich.

Źródło: wPolityce.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Izrael znowu napluł na swoje ofiary

Izrael „ukarał” żołnierzy, według niego (bo prawdy przecież nie znamy) „zamieszanych” w atak na konwój humanitarny, w którym zginęło...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx