INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:31 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Poważny błąd za który słono zapłaci Platforma Obywatelska? Ten sondaż mówi wszystko

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Bojkot zaprzysiężenia prezydenta Andrzeja Dudy na który zdecydowali się politycy Koalicji Obywatelskiej, został negatywnie odebrany przez społeczeństwo – wynika z sondażu pracowni Social Changes przeprowadzonego dla portalu wPolityce.pl.

Tylko 28 proc. respondentów oceniło pozytywnie bojkot. 43 proc. badanych jest zdania, że zachowanie polityków głównej partii opozycyjnej było niewłaściwe. 29 proc. badanych nie ma zdania w tej sprawie.

- reklama -

W rozbiciu na preferencje wyborcze respondentów, ponad połowa wyborców Rafała Trzaskowskiego ocenia bojkot pozytywnie (55 proc.). Przeciwnego zdania jest 18 proc. pytanych.

77 proc. wyborców Andrzeja Dudy uważa bojkot za niewłaściwe zachowanie polityków opozycji. Przeciwnego zdania jest 11 proc. z nich.

Źródło: wPolityce.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x