INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:32 | czwartek | 01.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

“To nie walka, tylko biedne reagowanie” – poseł Sośnierz ostro o działaniach rządu ws. Covid-19

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

1 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

W rozmowie z red. Jackiem Nizinkiewiczem, opublikowanym na łamach “Rzeczpospolitej”, poseł Andrzej Sośnierz kolejny raz zaatakował rząd, za zaniedbania w walce z kronawirusem.

W opinii członka Porozumienia, można było uniknąć dużej liczby zakażeń, gdyby zwiększono ilość przeprowadzanych testów.

- reklama -

Były szef NFZ, na potwierdzenie swojej teorii, podał przykład woj. śląskiego, które “po po szerokiej akcji intensywnego testowania” pod względem ilości zakażonych osób, jest obecnie na czwartym, piątym miejscu w Polsce.

W opinii posła, spory polityczne w Zjednoczonej Prawicy zepchnęły problemy związane z epidemią na dalszy plan a przekazywane przez rządzących informacje na ten temat, nie odpowiadają rzeczywistości. Za prawdziwe uważa poseł jedynie dane dotyczące zgonów. Według Sośnierza, obecny minister zdrowia nie radzi sobie z problemem.

Testowanie “osób objawowych” uważa za błąd, wobec faktu, ,że większość przechodzi chorobę bezobjawowo. Pytany o przygotowywaną w Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu szczepionkę, członek partii Jarosława Gowina powiedział: “Cały świat nad tym pracuje i ten, kto będzie pierwszy, osiągnie także ogromny sukces finansowy.

- reklama -

Jeśli wydajemy na wiele rzeczy, jak 500+, bon turystyczny itd. miliardy złotych, to nie stać nas na badania nad szczepionką?”

Źródło: Rp.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Rozpad Rosji, czyli kto ją zwasalizuje – Pekin czy Waszyngton?

Los Rosji wydaje się przesądzony, ale to złudzenie, że wszyscy będą świętować. Obok władz, a zapewne i części społeczeństw Korei Północnej i Burkina...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx