INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:43 | czwartek | 01.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Rzeczniczka Lewicy znów szokuje! Pisze o aborcji, jako obfitszej miesiączce i drwi z poglądów “prawicy”

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

1 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Na Twitterze doszło do wymiany zdań na temat śmierci i stosunku do niej współczesnych Polaków. Sprawa zaczęła się od zwierząt futerkowych. Jan Pawlicki, producent i scenarzysta filmowy napisał w tym kontekście, że wiedza na temat skąd się biorą futra nie jest odkryciem a sytuacja, która zaistniała w związku z projektem nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt, jest wynikiem odrzucenia przez współczesnych śmierci, jako normalności.

Śmierć jest skandalem – skutecznie pozbyliśmy się z pola widzenia wszystkiego, co psuje nam nastrój. Przekłada się to na naiwno-bukoliczne podejście do zwierząt, jak z ilustracji pisemek świadków Jehowy – napisał producent.

- reklama -

W wymianie zdań na ten temat wzięli jeszcze udział dziennikarze: Stefan Sękowski i Mariusz Gierej. Panowie pisali m.in. o swoich doświadczeniach śmierci bliskich im osób. W kolejnym wpisie Pawlicki skonstatował:

Dawniej towarzyszyła ona społecznościom i rodzinom – zarówno śmierć ludzi jak i zwierząt. Dziś jest niewidoczna, albo odkrywana z przerażeniem na farmach norek. Czemu nie w gabinetach aborcyjnych?

W tym momencie do rozmowy włączyła się rzeczniczka prasowa Lewicy – Anna Maria Żukowska. Zauważając, że większość aborcji dokonywana jest w farmakologicznie, wyjaśniła “płód będący na wczesnym etapie rozwoju jest usuwany jak nieco obfitsza miesiączka”.

- reklama -

Żukowska dodała jeszcze, dla podkreślenia różnic światopoglądowych:

A prawica wierzy, że centymetrowy płód wygląda jak Calineczka, miniaturowy różowy bobas, któremu wyrywa się rączki.

Źródło: DoRzeczy.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Rozpad Rosji, czyli kto ją zwasalizuje – Pekin czy Waszyngton?

Los Rosji wydaje się przesądzony, ale to złudzenie, że wszyscy będą świętować. Obok władz, a zapewne i części społeczeństw Korei Północnej i Burkina...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx