INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:01 | czwartek | 01.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Budka krytycznie o decyzji rządu: „To czyste szaleństwo”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

1 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Polski rząd oficjalnie zapowiedział weto unijnego budżetu jeśli zostanie od powiązany z praworządnością. Decyzję premiera krytykuje lider PO Borys Budka.

Dzisiaj to co robi Mateusz Morawiecki zakrawa na czyste szaleństwo, Groźba weta wobec budżetu unijnego, dobrego budżetu dla Polski, groźba weta wobec Funduszu Odbudowy, czyli miliardów na walkę z koronawirusem, ze skutkami kryzysu gospodarczego, to jest z jednej strony szaleństwo, ale z drugiej strony, i mówię to z pełną odpowiedzialnością, działanie wbrew polskiej racji stanu. Dzisiaj Polska i Europa potrzebują solidarności – mówił na konferencji prasowej przewodniczący PO Borys Budka.

- reklama -

I dodał co zamierza zrobić opozycja:

Na najbliższym posiedzeniu Sejmu będziemy domagać się, by Sejm Rzeczypospolitej podjął uchwałę zobowiązującą rząd do niezwłocznego zawarcia porozumienia budżetowego oraz porozumienia dot. Funduszu Odbudowy – dodawał.

Źródło: 300polityka.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Rozpad Rosji, czyli kto ją zwasalizuje – Pekin czy Waszyngton?

Los Rosji wydaje się przesądzony, ale to złudzenie, że wszyscy będą świętować. Obok władz, a zapewne i części społeczeństw Korei Północnej i Burkina...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx