INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:12 | piątek | 24.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Budka krytycznie o decyzji rządu: „To czyste szaleństwo”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

24 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Polski rząd oficjalnie zapowiedział weto unijnego budżetu jeśli zostanie od powiązany z praworządnością. Decyzję premiera krytykuje lider PO Borys Budka.

Dzisiaj to co robi Mateusz Morawiecki zakrawa na czyste szaleństwo, Groźba weta wobec budżetu unijnego, dobrego budżetu dla Polski, groźba weta wobec Funduszu Odbudowy, czyli miliardów na walkę z koronawirusem, ze skutkami kryzysu gospodarczego, to jest z jednej strony szaleństwo, ale z drugiej strony, i mówię to z pełną odpowiedzialnością, działanie wbrew polskiej racji stanu. Dzisiaj Polska i Europa potrzebują solidarności – mówił na konferencji prasowej przewodniczący PO Borys Budka.

- reklama -

I dodał co zamierza zrobić opozycja:

Na najbliższym posiedzeniu Sejmu będziemy domagać się, by Sejm Rzeczypospolitej podjął uchwałę zobowiązującą rząd do niezwłocznego zawarcia porozumienia budżetowego oraz porozumienia dot. Funduszu Odbudowy – dodawał.

Źródło: 300polityka.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Donald Tusk kłamie i oczernia…

Donald Tusk znowu pokazał, że w emocjach traci zdrowy rozsądek. Tym razem z mównicy sejmowej wykrzyczał, że spotykał się...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx