INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

18:39 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Polityk PO o zdjęciach Kopacz: „Wykazała się dużą odwagą i determinacją”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

W programie TVP Info „Woronicza17” poruszono temat ujawnionych w filmie Ewy Stankiewicz „Stan zagrożenia” zdjęciach Ewy Kopacz w prosektorium w Moskwie.

Na fotografiach widać, jak ówczesna minister zdrowia pozuje do zdjęć, lub rozmawia, uśmiechając się, trzymając w dłoni filiżankę kawy.

- reklama -

To żenująca nagonka na Ewę Kopacz, która wtedy wykazała się dużą odwagą i determinacją – ocenił poseł KO Jarosław Urbaniak wstrząsające zdjęcia byłej minister zdrowia z moskiewskiego prosektorium, gdzie identyfikowano ofiary katastrofy lotniczej w Smoleńsku.

I doda:

Dziwię się, że tam w prosektorium, gdzie leżały ciała ofiar miałby być minister jakiegokolwiek innego kraju. W tupolewie byli tylko przedstawiciele państwa polskiego stąd obecność tylko polskiego ministra zdrowia w Moskwie – mówił.

- reklama -

Źródło: TVP Info

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x