INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

16:25 | sobota | 22.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Teraz zacznie się wojna? Budka wyrzuca dwóch posłów. W sieci wrze

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Lider PO Borys Budka zdecydował się wyrzucić z partii dwóch posłów: Pawła Zalewskiego i Ireneusza Rasia. Obaj politycy mówili o potrzebie zmiany lidera PO.

Wyrzucenie posłów to decyzja zarządu partii, który obradował w piątek w Warszawie. Tylko trzy osoby z zarządu partii były przeciw wykluczeniu Zalewskiego i Rasia. Dodatkowo przy Rasiu wstrzymały się cztery osoby, a przy Zalewskim – dwie – informuje “Rzeczpospolita”.

- reklama -

W sieci oczywiście pojawiła się fala komentarzy i spekulacji. W ocenie dziennikarski „Wprost” Joanny Miziołek, teraz w PO zacznie się wojna:

Wyrzucenie Pawła Zalewskiego i Ireneusza Rasia z Platformy to jest paranoja. Zaraz się zacznie wojna totalna na wyniszczenie w partii – napisała publicystka w serwisie Twitter.

Warto wskazać, że politycy Platformy Obywatelskiej często wskazywali, że u nich w partii panuje pluralizm i demokracja, natomiast w PiS reżim i nikt nie może nawet skrytykować prezesa Kaczyńskiego. Okazało się, że Borysa Budki też nie może…

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Dwa lata więzienia i ponad 135 tys. złotych kary za „leczenie homoseksualizmu”. Nowe prawo przeszło głosami prawicy

Do dwóch lat więzienia i 135,8 tys. złotych kary przewiduje nowe prawa za leczenie homoseksualizmu. Wysoka kara ma odstraszyć...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x