INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:55 | piątek | 02.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ta cała totalna opozycja to istny dom wariatów. Życie przebija komedię

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

2 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

W historii kina mieliśmy słynne pary amerykańskich komików. Tacy na przykład, Abbott i Castello czy Flip i Flap rozśmieszali widzów w pierwszej połowie XX w. Współczesna Polska również dorobiła się takiej pary i co najciekawsze nie są to zawodowi aktorzy, ale naturszczycy. Chodzi o nierozłączny duet Szczerba-Joński z Koalicji Obywatelskiej.

Ostatnio obaj próbowali przedrzeć się przez polską granicę na teren Białorusi by nieść pomoc koczującym islamskim uchodźcom, którzy chcieli nielegalnie dostać się do naszego kraju. W ten sposób wystąpili jako pożyteczni idioci Putina i Łukaszenki wpisujący się w scenariusz pisany na Kremlu. Romuald Szeremietiew na Twitterze wykpił tę parę galantów pisząc:

- reklama -


– W TVN powstaje nowy serial, ciąg dalszy “Jak rozpętałem wojnę światową”, w roli głównej panowie Szczerba i Joński. Scena: próba wdarcia się na teren Białorusi i wywołania wojny. Pisowska Straż Graniczna nie pozwoliła na nagranie tej sceny. Chyba będzie interwencja Discovery! Internatów bardzo rozbawiła akcja tych dwóch politycznych buraków o czym świadczą te zdjęcia.


Jakby tego wszystkiego było jeszcze mało posłanka KO, Urszula Sara Zielińska pochwaliła się zgromadzonymi w swoim biurze poselskim darami dla muzułmańskich uchodźców, wśród których królowały konserwy z…uwaga…wieprzowiną w sosie własnym.

Pani posłanko prosimy natychmiast zerwać etykiety z konserw, bo za takie „dary” według prawa szariatu minimalna kara to publiczna chłosta. Trzeba przyznać, że ta cała totalna opozycja to istny dom wariatów.

fot: Twitter
- reklama -

redakcja

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx