INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

05:25 | wtorek | 18.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ta cała totalna opozycja to istny dom wariatów. Życie przebija komedię

Czas czytania: 2 min.

Koniecznie przeczytaj

W historii kina mieliśmy słynne pary amerykańskich komików. Tacy na przykład, Abbott i Castello czy Flip i Flap rozśmieszali widzów w pierwszej połowie XX w. Współczesna Polska również dorobiła się takiej pary i co najciekawsze nie są to zawodowi aktorzy, ale naturszczycy. Chodzi o nierozłączny duet Szczerba-Joński z Koalicji Obywatelskiej.

Ostatnio obaj próbowali przedrzeć się przez polską granicę na teren Białorusi by nieść pomoc koczującym islamskim uchodźcom, którzy chcieli nielegalnie dostać się do naszego kraju. W ten sposób wystąpili jako pożyteczni idioci Putina i Łukaszenki wpisujący się w scenariusz pisany na Kremlu. Romuald Szeremietiew na Twitterze wykpił tę parę galantów pisząc:

- reklama -


– W TVN powstaje nowy serial, ciąg dalszy “Jak rozpętałem wojnę światową”, w roli głównej panowie Szczerba i Joński. Scena: próba wdarcia się na teren Białorusi i wywołania wojny. Pisowska Straż Graniczna nie pozwoliła na nagranie tej sceny. Chyba będzie interwencja Discovery! Internatów bardzo rozbawiła akcja tych dwóch politycznych buraków o czym świadczą te zdjęcia.


Jakby tego wszystkiego było jeszcze mało posłanka KO, Urszula Sara Zielińska pochwaliła się zgromadzonymi w swoim biurze poselskim darami dla muzułmańskich uchodźców, wśród których królowały konserwy z…uwaga…wieprzowiną w sosie własnym.

Pani posłanko prosimy natychmiast zerwać etykiety z konserw, bo za takie „dary” według prawa szariatu minimalna kara to publiczna chłosta. Trzeba przyznać, że ta cała totalna opozycja to istny dom wariatów.

fot: Twitter
- reklama -

redakcja

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Afera wokół raportu Ministerstwa Zdrowia. Sanepid zrzuca winę na szpital w Kłodzku

Ministerstwo Zdrowia pokazało raport, w którym wykazano 43 zgony z powodu COVID-19 w powiecie kłodzkim 15 stycznia. Sprawę zaczęli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x