INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

21:19 | sobota | 21.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Nie warto rozmawiać? Pospieszalski nie wróci do TVP! Oto kto i dlaczego podjął taką decyzję

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

21 maja

To był mecz! 

Niedziela, 21 maja 1961 r. Każdy mecz Polski ze Związkiem Radzieckim to nie był mecz. To była „wojna”! Każde zwycięstwo smakowało po tysiąckroć. Tak było...

Koniecznie przeczytaj

Program „Warto Rozmawiać” Jana Pospieszalskiego został zdjęty z anteny TVP kilka miesięcy temu, po tym jak w programie pojawiła się krytyka systemu szczepień w Polsce. Decyzją prezesa TVP Jacka Kurskiego, program nie wróci na antenę stacji. Dlaczego?

Dokładnie 12 kwietni został wyemitowany ostatni odcinek programu autorstwa Jana Pospieszalskiego. Wówczas goście programu, w sposób krytyczny wypowiadali się o szczepieniach. To nie spodobało się władzom stacji, dlatego początkowo emisje programu została zawieszona.

- reklama -

Portal „WirtualneMedia.pl” zapytał prezesa TVP Jacka Kurskiego, czy program wróci na antenę stacji.

Myślę, że Janek Pospieszalski sam się wykluczył, nakręcając histerię antyszczepionkową i atakując walkę rządu z pandemią. Trudno: był okres pewnej próby, wydawało się, że nastąpi jakieś uspokojenie. Tymczasem po stronie redakcji „Warto rozmawiać”, a także samego prowadzącego, nastąpił zupełny „odpał” w tej sprawie – mówi nam Jacek Kurski, odnosząc się do uruchomienia przez Pospieszalskiego kanału na YouTube. Publikuje na nim cyklicznie materiały krytykujące (w znacznej mierze) szczepienia i strategię walki z koronawirusem – mówi Kurski w rozmowie z portalem.

Prezes TVP dodaje, że trudno jednocześnie promować system szczepień i walkę z pandemią, gdy wypuszcza się na antenę opinie, które obalają całą pracę z tym związaną.

- reklama -

Źródło: WirtualneMedia.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lekarz żądający prawdy o pandemii uniewinniony w covidowym procesie! 

Przez ostatnie dwa lata lekarza, którzy podważali medialny przekaz o covidzie i domagali się rzetelnej debaty i informowania społeczeństwa...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x