INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:46 | sobota | 21.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Publicysta „Warszawskiej Gazety” ostro o Tusku – Rudy, Rudy się żeni…

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

21 maja

To był mecz! 

Niedziela, 21 maja 1961 r. Każdy mecz Polski ze Związkiem Radzieckim to nie był mecz. To była „wojna”! Każde zwycięstwo smakowało po tysiąckroć. Tak było...

Koniecznie przeczytaj

Donald Tusk zapytany przez internautę, czy w szkołach powinny wisieć krzyże odpowiedział stanowczo:


Nie. Bardzo chciałbym, żeby miejscem, gdzie wszyscy, którzy wierzą, mogli się spotkać, był kościół. Miejsca publiczne, takie jak Sejm czy szkoła powinny być wolne od symboliki religijnej.

- reklama -

Dzisiaj, kiedy lewacko-liberalna międzynarodówka zintensyfikowała walkę z Kościołem Tusk wie, że taka antykatolicka postawa może mu się politycznie opłacać. 16 lat temu kandydując na urząd prezydenta ten oszust zachował się zupełnie inaczej. W 2005 roku kampania wyborcza odbywała się w czasie, kiedy cała Polska żyła jeszcze żałobą po śmierci Jana Pawła II, postanowił przypodobać się katolickiej większości społeczeństwa. 27 lat od zawarcia związku małżeńskiego w urzędzie stanu cywilnego z Małgorzatą z domu Sochacką, postanowił wziąć ślub kościelny zwiększając swoje szanse wyborcze. Jeden z założycieli PO, Jacek Merkel po latach w wywiadzie prasowym mówił:

Zrobił to dlatego, że wiedział, że jeśli chce być premierem tego narodu, to jest oczekiwane, że będzie normalnym katolikiem.

Nie mnie osądzać czy ślub kościelny zawarty z cynicznych pobudek politycznych jest według Kościoła ważny. Istnieje jednak wielka szansa dla Tuska na oczyszczenie się z zarzutów i udowodnienie, że ślub kościelny z 2005 roku był planowany przynajmniej trzy lata wcześniej i zupełnie bezinteresownie podpowiem mu jak tego dokonać. Jak wiadomo wielkim fanem totalnej opozycji i samego jej führera Tuska jest Krzysztof Skiba z zespołu „Big Cyc”. Grupa w 2002 roku wypuściła na rynek przebój zatytułowany „Rudy się żeni”.

- reklama -

Wystarczy, aby Skiba i Tusk zgodnie dzisiaj oświadczyli, że utwór dotyczył planowanego na 2005 rok ślubu kościelnego Donalda z Małgorzatą. Świadczyć o tym może choćby początek pierwszej zwrotki przeboju, który leciał tak:


Dziś zadzwonił do mnie kumpel i melduje że Rudy się żeni / Chociaż ja nie znam kobiety która chciałaby z nim być. Dalej jest refren, który nie pozostawia już wątpliwości:


Rudy Rudy się żeni / Rudy Rudy się żeni / Rudy Rudy się żeni

- reklama -

Mirosław Kokoszkiewicz

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lekarz żądający prawdy o pandemii uniewinniony w covidowym procesie! 

Przez ostatnie dwa lata lekarza, którzy podważali medialny przekaz o covidzie i domagali się rzetelnej debaty i informowania społeczeństwa...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x