INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:32 | niedziela | 04.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Publicysta „Warszawskiej Gazety” ostro o Tusku – Rudy, Rudy się żeni…

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

4 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Donald Tusk zapytany przez internautę, czy w szkołach powinny wisieć krzyże odpowiedział stanowczo:


Nie. Bardzo chciałbym, żeby miejscem, gdzie wszyscy, którzy wierzą, mogli się spotkać, był kościół. Miejsca publiczne, takie jak Sejm czy szkoła powinny być wolne od symboliki religijnej.

- reklama -

Dzisiaj, kiedy lewacko-liberalna międzynarodówka zintensyfikowała walkę z Kościołem Tusk wie, że taka antykatolicka postawa może mu się politycznie opłacać. 16 lat temu kandydując na urząd prezydenta ten oszust zachował się zupełnie inaczej. W 2005 roku kampania wyborcza odbywała się w czasie, kiedy cała Polska żyła jeszcze żałobą po śmierci Jana Pawła II, postanowił przypodobać się katolickiej większości społeczeństwa. 27 lat od zawarcia związku małżeńskiego w urzędzie stanu cywilnego z Małgorzatą z domu Sochacką, postanowił wziąć ślub kościelny zwiększając swoje szanse wyborcze. Jeden z założycieli PO, Jacek Merkel po latach w wywiadzie prasowym mówił:

Zrobił to dlatego, że wiedział, że jeśli chce być premierem tego narodu, to jest oczekiwane, że będzie normalnym katolikiem.

Nie mnie osądzać czy ślub kościelny zawarty z cynicznych pobudek politycznych jest według Kościoła ważny. Istnieje jednak wielka szansa dla Tuska na oczyszczenie się z zarzutów i udowodnienie, że ślub kościelny z 2005 roku był planowany przynajmniej trzy lata wcześniej i zupełnie bezinteresownie podpowiem mu jak tego dokonać. Jak wiadomo wielkim fanem totalnej opozycji i samego jej führera Tuska jest Krzysztof Skiba z zespołu „Big Cyc”. Grupa w 2002 roku wypuściła na rynek przebój zatytułowany „Rudy się żeni”.

- reklama -

Wystarczy, aby Skiba i Tusk zgodnie dzisiaj oświadczyli, że utwór dotyczył planowanego na 2005 rok ślubu kościelnego Donalda z Małgorzatą. Świadczyć o tym może choćby początek pierwszej zwrotki przeboju, który leciał tak:


Dziś zadzwonił do mnie kumpel i melduje że Rudy się żeni / Chociaż ja nie znam kobiety która chciałaby z nim być. Dalej jest refren, który nie pozostawia już wątpliwości:


Rudy Rudy się żeni / Rudy Rudy się żeni / Rudy Rudy się żeni

- reklama -

Mirosław Kokoszkiewicz

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx