INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

14:47 | czwartek | 08.12.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Sawicki szczerze: W PO rozpoczęły się dożynki

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

8 grudnia

Uciekli do Mandżurii

3 grudnia 1941 r. Sikorski świetnie wiedział o wywózkach, pociągach pełnych Polaków, zmierzających na Syberię i do Kazachstanu. Chciał ich ratować. Szansa pojawiła się, gdy...

Koniecznie przeczytaj

Polityk PSL Marek Sawicki mówi w wywiedzie dla Polskiego Radia, że nie rozumie dlaczego jest taka wielka afera o imprezę u Mazurka.

Polityk podkreśla, że zachowuje się tutaj tak, jakby chciał wykorzystać sytuację, aby zrobić porządek w partii na własną modłę. Retorycznie pyta, czy Tusk nigdy nie chodził nigdzie w Warszawie?

- reklama -

Nie spotykał się z polskimi politykami. Być może w Brukseli w kawiarenkach panują inne obyczaje, a być może nie miał czasu i tam nie chodził. W związku z tym, jak się trafiła okazja i kij bejsbolowy, to trzeba nim obijać – powiedział Sawicki.

I wskazał, że w PO rozpoczyna się czas „dożynek”.

Mamy czas dożynek w Platformie Obywatelskiej. W Płońsku rozpoczęły się dożynki. Lepiej, żeby zaczęły się w Pułtusku, ale Płońsk widocznie był do tego lepszy. Znalazła się okazja urodzin Mazurka w związku z tym może da się dwóch-trzech konkurentów wyciąć. Jest to zupełnie logiczne z punktu widzenia rywalizacji politycznej, tylko po co wyrzucać to na zewnątrz? – mówił polityk PSL.

- reklama -

Źródło: Polskie Radio 24

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jak budowano NOWY PORZĄDEK na przykładzie USA

Zadania stawiane 60 lat temu komunistycznym agitatorom w Ameryce głosiły m.in.: Promuj ONZ jako jedyną nadzieję dla ludzkości. Dąż do...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx