INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:52 | czwartek | 30.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Sawicki szczerze: W PO rozpoczęły się dożynki

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Polityk PSL Marek Sawicki mówi w wywiedzie dla Polskiego Radia, że nie rozumie dlaczego jest taka wielka afera o imprezę u Mazurka.

Polityk podkreśla, że zachowuje się tutaj tak, jakby chciał wykorzystać sytuację, aby zrobić porządek w partii na własną modłę. Retorycznie pyta, czy Tusk nigdy nie chodził nigdzie w Warszawie?

- reklama -

Nie spotykał się z polskimi politykami. Być może w Brukseli w kawiarenkach panują inne obyczaje, a być może nie miał czasu i tam nie chodził. W związku z tym, jak się trafiła okazja i kij bejsbolowy, to trzeba nim obijać – powiedział Sawicki.

I wskazał, że w PO rozpoczyna się czas „dożynek”.

Mamy czas dożynek w Platformie Obywatelskiej. W Płońsku rozpoczęły się dożynki. Lepiej, żeby zaczęły się w Pułtusku, ale Płońsk widocznie był do tego lepszy. Znalazła się okazja urodzin Mazurka w związku z tym może da się dwóch-trzech konkurentów wyciąć. Jest to zupełnie logiczne z punktu widzenia rywalizacji politycznej, tylko po co wyrzucać to na zewnątrz? – mówił polityk PSL.

- reklama -

Źródło: Polskie Radio 24

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x