INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:41 | czwartek | 08.12.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Jakubiak deklaruje: Będziemy śledzić Tuska. Zobaczymy gdzie łazi i z kim rozmawia

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

8 grudnia

Uciekli do Mandżurii

3 grudnia 1941 r. Sikorski świetnie wiedział o wywózkach, pociągach pełnych Polaków, zmierzających na Syberię i do Kazachstanu. Chciał ich ratować. Szansa pojawiła się, gdy...

Koniecznie przeczytaj

Nie milkną echa po słynnych urodzinach Roberta Mazurka na których bawili się politycy. Były poseł Marek Jakubiak, który był wśród zaproszonych gości, uważa działania Donalda Tuska, który chce karać ludzi obecnych na urodzinach, za skandaliczne.

Tusk przyjechał podpalić Polskę i systematycznie to robi. Nie widzę nic złego w tym, że ludzie wymieniają poglądy. W Sejmie jest restauracja, w której różni posłowie siedzą przy jednym stoliku. Jest „Bar za kratą”, w którym jest alkohol i tam załatwia się różne sprawy. I to Donaldowi Tuskowi nie przeszkadza – podkreśla Jakubiak w rozmowie z portalem wPolityce.pl.

- reklama -

Jakubiak wskazuje, że jest „obrzydzony” zachowaniem Tuska w stosunku do obecnych na urodzinach Tomasza Siemoniaka i Borysa Budki:

Jestem obrzydzony tą sytuacją. Ale będziemy śledzić Donalda Tuska. Zobaczymy, gdzie łazi i z kim rozmawia. Jego zachowanie to perfidne wykorzystanie sytuacji do niszczenia konkurencji w Platformie Obywatelskiej. Jeżeli Polska ma wyglądać tak, jak chce tego Tusk, to gdyby PO wygrała wybory, to pozostaje tylko się stąd wyprowadzić – twierdzi Marek Jakubiak.

Źródło: wPolityce.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jak budowano NOWY PORZĄDEK na przykładzie USA

Zadania stawiane 60 lat temu komunistycznym agitatorom w Ameryce głosiły m.in.: Promuj ONZ jako jedyną nadzieję dla ludzkości. Dąż do...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx