INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

01:14 | sobota | 27.11.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Ależ obłuda! Lubnauer obudziła się i oczekuje od rządu szczelnej granicy!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Poseł Koalicji Obywatelskiej Katarzyna Lubnauer, oczekuje od Straży Granicznej działań, pozwalających utrzymać szczelność polskiej granicy. Gdzie była, gdy jej koledzy próbowali ją sforsować?

Wschodnia granica Polski i UE to miejsce, które mamy obowiązek zabezpieczyć przed nielegalną imigracją. Jeżeli słyszę, a tak mówią Niemcy, że około 400 uchodźców dotarło z tego kryzysu do Niemiec, to zdaję sobie sprawę, że granica jest nieszczelna. Oczekuję od rządu, żeby to nie było sito, żeby ta granica była szczelna, ale nie oczekuję od nich brutalności – mówiła Lubnauer na antenie Radia Plus.

Gdy została zapytana o próby sforsowania płotu na granicy, powiedziała:

To nie był płot to była prowizorka. To co widzimy jest bardziej groźne dla zwierząt niż migrantów (…) Powinni być tam akredytowani dziennikarze. Nie jest również zrozumiałe dlaczego nie współpracujemy z Frontexem – ripostowała poseł.

Źródło: Radio Plus

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
30.09.2021 08:07

A TYMCZASEM: 2 PAŻDZIERNIKA, WARSZAWA, PLAC ZAMKOWY, godz.12:00 – MARSZ PRZECIWKO SEGREGACJI i TYRANII SANITARNEJ RZĄDU.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Opozycja jest formacją antynarodową i antypolską

Antoni Macierewicz na antenie TV Trwam: Równocześnie ze śmiercią polskiej elity 10 kwietnia 2010 r. zaplanowana była operacja „Śluza”, a więc...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x