INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:26 | niedziela | 14.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Australia na naszych oczach wykuwa Nowy Porządek Świata! Kolejne etapy zniewolenia społeczeństwa

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

14 sierpnia

Ostatnia chrystianizacja w Europie

14 sierpnia 1385 r. Dla Polaków to dowód współpracy, dla Litwinów bardzo często – zdrady. Akt Unii w Krewie został wydany przez wielkiego księcia litewskiego...

Koniecznie przeczytaj

Każdy, kto chce dowiedzieć się w jaki sposób niszczy się wolność człowieka, powinien zobaczyć niniejszy materiał. Australia staje się krajem, w którym już dawno, przekroczono granice pomiędzy ochronią życia i zdrowia, a wolnością obywateli.

Australijczycy i osoby stale zamieszkujące kraj nie mogą z niego wyjechać, z wyjątkiem kilku konkretnych przypadków.

- reklama -

Gdy wracają do siebie, muszą poddać się kwarantannie, a jeśli chcą to zrobić we własnym domu, mogą, ale pod warunkiem, że będą przekazywać dokładną lokalizację i potwierdzać regularnie tożsamość.

Na filmie, zamieszczonym na stronach telewizji PL1.TV zobaczycie o ile dalej posunęły się władze w tym kraju.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

11 KOMENTARZE

11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
28.09.2021 20:05

– Zapewne zadajecie sobie pytanie: JAK DŁUGO JESZCZE TO BĘDZIE TRWAĆ? Są dwie odpowiedzi: 1. ta zabawa będzie trwała bez końca jeśli MY jej nie zakończymy. 2. tak długo, jak to będzie konieczne (według psychopatycznych planistów), aż do:- pełnego wyszczepienia stada, – zakolczykowania, – zamknięcia w zagrodach, – zapewnienia wypasu, hodowli, rozrodu i całościowego nadzoru weterynaryjnego TYLKO pod kontrolą najwyższej klasy ekspertów weterynarii (przykład: prof. Simon), a także wytrzebienia nadwyżek pogłowia (sztuk starych i słabych, a wszystko w zgodzie z przepisami prawodawstwa zootechnicznego Unii Europejskiej), czyli do OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA (Wielkiego Resetu) i WKROCZENIA W ŚWIETLANĄ ERĘ POWSZECHNEJ SZCZĘŚLIWOŚCI, przyszłości, zaplanowanej i realizowanej według planów psychopatów pokroju m.in.: Klausa Schwaba, i wspomaganej przez poprzez najmitów typu Kill-Bill Gates 666 Mengele i innych… Od was Wolacy zależy, czy ugniecie się i wtedy szybciutko zostaną zniesione wasze niektóre ograniczenia (oczywiście nie wszystkie, oj niee, zapomnijcie…), lub będziecie się opierać, ale wtedy będziecie nękani kolejnymi falami, lockdownami, przymusami. Wybór, kim chcecie być należy do was. Do obsadzenia są następujące role: 1-nadzorca, 2-niewolnik, 3-kapo, 4-wolny człowiek.

Mat
28.09.2021 13:46

Obłęd! I strach pomyśleć czym to się skończy…

Zygmuś
28.09.2021 20:04

PRECZ Z TOTALITARYZMEM!!! NIE MA ZGODY NA TAKIE POSUNIĘCIA W POLSCE! ZAKOŃCZĄ SIĘ KRWAWO. DLA WSZYSTKICH.

Monsignore
28.09.2021 11:56

To jest prawdziwe szaleństwo!!! Nie do uwierzenia, że może być prawdziwe!!!

Zygmuś
28.09.2021 20:24

TYMCZASEM U NAS: 2 PAŻDZIERNIKA, WARSZAWA, PLAC ZAMKOWY, godz.12:00 – MARSZ PRZECIWKO SEGREGACJI i TYRANII SANITARNEJ RZĄDU.

grom52
29.09.2021 08:58

Dlaczego to robią ? Czy to totalny debilizm, korupcja czy obietnica załapania się do przyszłych “wyższych sfer” czynią z nich terrorystów walczących z własnym społeczeństwem ?
Unbelievable.

Zygmuś
02.10.2021 13:21

WŁAŚNIE TERAZ (relacje na żywo) WOLNI POLACY WYRAŻAJĄ SWOJĄ OPINIĘ – TRWA MARSZ WOLNOŚCI i SUWERENNOŚCI W WARSZAWIE
– ZOBACZ NA JOUTUBE: Marsz Wolności I Suwerenności Warszawa 2021 – śląska relacja
albo, NA JOUTUBE: KONFEDERACJA : Marsz Wolności i Suwerenności STOP SEGREGACJI SANITARNEJ Warszawa

Stefan
04.10.2021 16:44

Premier Austrii mówi:
„Muzułmanie, którzy domagają się prawa szariatu, zostali poproszeni o opuszczenie Australii do środy, ponieważ Australia postrzega fanatycznych muzułmanów jako terrorystów. Każdy meczet zostanie przeszukany, a muzułmanie będą współpracować z nami w tym procesie. Wszyscy muzułmanie, którzy wyemigrowali z innych krajów do Australii będą musieli dostosować się i zmienić zgodnie z naszym krajem i nie oczekiwać, że my zmienimy się dostosowując się do nich.
Jeśli nie mogą tego zrobić, to niech opuszczą Australię.
Wielu Australijczyków martwi się, że możemy obrażać konkretną religię… ale zapewniam, że cokolwiek się dzieje, ma na celu poprawę stanu życia Australii i jej mieszkańców.
Mówimy tutaj po angielsku, a nie po arabsku, urdu czy w jakimkolwiek innym języku islamskim, więc jeśli chcesz zostać w naszym kraju, naucz się mówić po angielsku.
W Australii wierzymy w Jezusa, który jest naszym Bogiem i wierzymy w Boga. To, że wierzymy w chrześcijaństwo i podążamy za nim, a nie inną religią, nie czyni nas wspólnotą, dlatego wszędzie można znaleźć obrazy Boga i książki religijne.
Jeśli to Ci się nie podoba, możesz opuścić Australię i udać się w dowolne miejsce na świecie.
Australia to nasza ziemia, nasz kraj i taka jest nasza kultura.
Nie wyznajemy Twojej religii, ale szanujemy Twoje uczucia, dlatego jeśli chcesz czytać koran i oferować namaz, prosimy nie stwarzać hałasu przez używanie głośników i głośne czytanie. Prosimy NIE czytać Koranu ani nie modlić się w naszych szkołach, biurach lub miejscach publicznych.
Możesz to zrobić w zaciszu własnego domu lub w meczecie, co nie będzie nam przeszkadzało.
Jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszą flagą narodową lub hymnem narodowym, naszą religią lub stylem życia, uprzejmie prosimy opuść Australię w tej chwili i nigdy więcej nie wracaj ”.
Premier Australii Julia Gillard
👏👏👍
proszę przesłać tę wiadomość przynajmniej raz.
WŁAŚNIE TO ZROBIŁEM.

kangur
10.02.2022 08:11

I dla tego w kangurowie jest tak mała umieralność.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Kapitalizm w Nowym Porządku Świata

Seria tyleż poważnych, ile sztucznie wywołanych kryzysów globalnych wieszczy nadejście nowego porządku świata. Czy porządek ten rzeczywiście nadejdzie i zamieni...

Przeczytaj jeszcze to!

11
0
Podziel się z nami swoją opiniąx