INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:06 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kidawa-Błońska: Udało mi się zmobilizować ludzi i doprowadzić do tego, żeby w pandemii wyborów nie było

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Była już kandydatka Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich Małgorzata Kidawa-Błońska, za swój sukces uznaje, upadek koncepcji majowych wyborów prezydenckich.

To nie jest moja porażka, bo to, co sobie założyłam, czyli żeby zmobilizować ludzi i doprowadzić do tego, żeby w pandemii wyborów nie było, udało mi się – przyznała wicemarszałek Sejmu w rozmowie z TVN24.

- reklama -

Kidawa-Błońska powiedziała, że bardzo kibicuje Rafałowi Trzaskowskiemu:

Będę zadowolona i będę dumna, jeżeli Rafał te wybory wygra. A trudne decyzje o tym, czy się kandyduje, czy nie, trzeba podjąć samemu. To była moja decyzja. Oczywiście, słuchałam uwag i sugestii kolegów, ale to była moja samodzielna decyzja – mówiła w TVN24 wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska.

Jednocześnie przyznała, że to nie jest jeszcze czas dla kobiet w polityce:

- reklama -

Mężczyźni oceniani są jako więksi fighterzy. Chyba na czas kobiet w polityce, na najwyższych urzędach musimy poczekać, bo ciągle jest wrażenie, że silny polityk to jest mężczyzna, mimo że ja uważam, że kobiety nie tylko, że są silniejsze, ale bardziej odporne i są długodystansowcami, ale to jest czas przed nami – oceniła.

Źródło: TVN24

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x