INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:16 | czwartek | 01.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Idiotyczne zachowanie pasażera samolotu w Poznaniu. Żartował, że ma bombę…

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

1 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej powiadomieni zostali przez załogę samolotu, który miał odlecieć z lotniska Poznań-Ławica do Grecji, że na jego pokładzie może znajdować się bomba.

Jeden z pasażerów samolotu, miał sam powiedzieć, że posiada ładunek w bagażu podręcznym. Kapitan samolotu zdecydował o usunięciu mężczyzny oraz wszystkich jego bagaży. Interwencję podjęli funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Poznaniu – Ławicy.

- reklama -

Wyprowadzili z pokładu samolotu 38-letniego Polaka a bagaże, które posiadał, zostały poddane sprawdzeniu pod kątem pirotechnicznym. Według opublikowanego na oficjalnej stronie Nadodrzańskiego OSG komunikatu, kontrola nie potwierdziła obecności ładunku wybuchowego, ani żadnych niebezpiecznych przedmiotów.

Zatrzymany mężczyzna tłumaczył, że jego słowa o bombie były żartem, wypowiedzianym do znajomych, z którymi wybierał się na wakacje.

Niedoszły turysta ukarany został mandatem w wysokości 500 zł. Z powodu, jego “dowcipu” samolot odleciał do Grecji z 27-minutowym opóźnieniem. Bez niego.

- reklama -

Żródło:nadodrzanski.strazgraniczna.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx