INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:38 | niedziela | 21.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Idiotyczne zachowanie pasażera samolotu w Poznaniu. Żartował, że ma bombę…

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

21 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej powiadomieni zostali przez załogę samolotu, który miał odlecieć z lotniska Poznań-Ławica do Grecji, że na jego pokładzie może znajdować się bomba.

Jeden z pasażerów samolotu, miał sam powiedzieć, że posiada ładunek w bagażu podręcznym. Kapitan samolotu zdecydował o usunięciu mężczyzny oraz wszystkich jego bagaży. Interwencję podjęli funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Poznaniu – Ławicy.

- reklama -

Wyprowadzili z pokładu samolotu 38-letniego Polaka a bagaże, które posiadał, zostały poddane sprawdzeniu pod kątem pirotechnicznym. Według opublikowanego na oficjalnej stronie Nadodrzańskiego OSG komunikatu, kontrola nie potwierdziła obecności ładunku wybuchowego, ani żadnych niebezpiecznych przedmiotów.

Zatrzymany mężczyzna tłumaczył, że jego słowa o bombie były żartem, wypowiedzianym do znajomych, z którymi wybierał się na wakacje.

Niedoszły turysta ukarany został mandatem w wysokości 500 zł. Z powodu, jego “dowcipu” samolot odleciał do Grecji z 27-minutowym opóźnieniem. Bez niego.

- reklama -

Żródło:nadodrzanski.strazgraniczna.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

“MAUS” po raz drugi

Czyli Żydzi przedstawiani w palestyńskim podręczniku szkolnym jako „synowie świń”, to podżeganie do nienawiści, a Polacy przedstawiani w amerykańskim podręczniku (właściwie szkolnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx